“Hadise’siz” Olmuyor: Oğuzhan Koç’u O Ses Türkiye’ye Transfer Eden Acun Ilıcalı’nın Yaşadığı Büyük Şok!

Aleyna

Haberler

17 Ekim 2021

“Hadise’siz” Olmuyor: Oğuzhan Koç’u O Ses Türkiye’ye Transfer Eden Acun Ilıcalı’nın Yaşadığı Büyük Şok!

Tam 11 yıldır ekranlarda olan ve reyting sıralamasını domine etmeyi başaran O Ses Türkiye, bu yıl ilk kez Hadise olmadan karşımıza gelmeye başladı ancak Hadise’nin yerine Oğuzhan Koç’un transfer edilmesi bile O Ses Türkiye’yi kurtarmaya yetmedi.

Ne Umdu Ne Buldu!

Acun Ilıcalı’nın en sevdiği programlardan olan O Ses Türkiye, Cumartesi akşamları yayınlanıyor olsa da; reyting sıralamasında ilk beşin arasında yer almayı başaramıyor. Dün akşam yeni bölümüye seyircilerin karşısına çıkan O Ses Türkiye, tüm kategorilerde yedinci olarak geceyi sonlandırdı.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Hadise ve Ebru Gündeş arasında yaşanan gerilimin ardından, Acun Ilıcalı’nın Hadise ve Ebru Gündeş arasından kimi seçeceğini merak ediyordu. Acun Ilıcalı’nın verdiği karar ise herkesi oldukça şaşırttı. Hadise ile uzun yıllardır dost olan Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş’i seçmiş ve Hadise’yi O Ses Rap’e yani Exxen’e transfer ettiğini şu sözlerle canlı yayında açıklamıştı; “O Ses Türkiye’yi ikiye ayırdık. Bir de ‘O Ses Rap’ var. Hadise’de orada. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu. O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık. Çok mutluyuz. Jüride Beyaz olacak diye düşünüyoruz. Oğuzhan Koç ailemizden biri onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum O Ses Türkiye’ye”

Düşüş Devam Ediyor!

blank

Bu açıklamanın ardından sosyal medyadan birçok kişi O Ses Türkiye’nin Hadise’siz olmayacağını söylemişti. Haklı da çıktılar! Son birkaç haftadır TV8 ekranlarında karşımıza çıkan O Ses Türkiye’nin reytingleri umduğumuz gibi gitmiyor. İlk yayınlandığı hafta 11 yılın en kötü başlangıcını yapan programda düşüş devam ediyor. Dün akşam yeni bölümüye seyircilerin karşısına çıkan O Ses Türkiye, tüm kategorilerde yedinci olarak geceyi sonlandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz