Hadise’nin Elbisesi Reza Zarrab’ın Hediyesi Denmişti! O İddialar Kanıtlarıyla Yalanlandı

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Hadise’nin Elbisesi Reza Zarrab’ın Hediyesi Denmişti! O İddialar Kanıtlarıyla Yalanlandı

Reza Zarrab ve Ebru Gündeş’in boşanma davası bugün bomba gibi bir iddia ile sarsıldı. Reza Zarrab’ın Hadise ile ilişkisi olduğu ve ünlü şarkıcıya 146 bin tl’lik elbise hediye ettiğini söylemişti. O iddiaları ünlü gazeteci Pelin Kaya, kanıtlarıyla yalanladı.

hadise-ebru gündeş-reza zarrab

Ebru Gündeş 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a boşanma davası açtı. Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle mahkemeye başvuran ünlü şarkıcı, Reza Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu dava dilekçesinde belirtti. Bu ilişkilere hem kızının hem kızının bakıcısının şahit olduğunu iddia eden Ebru Gündeş, Reza Zarrab’ın ilişki yaşadığı kadınlardan birini yakından tanıdığını belirttiği söylendi.

O Kadınlardan Birinin Hadise Olduğu İddia Edildi

Ebru Gündeş ile O Ses Türkiye’nin jüri koltuğuna oturan Hadise’nin programda ve ev ortamında sürekli bir arada olduğu ve Reza Zarrab’ın ilişki yaşadığı kadınlardan birinin Hadise olduğu iddia edildi. İkilinin Amerika’da buluştuğu ve birkaç Miami’de buluştuğu öne sürüldü. Bu iddialara ise Hadise daha fazla sessiz kalamadı. Ünlü şarkıcı Instagram’dan açıklama yaparak konuyu takip edeceğini ve avukatı aracılığıyla hesabını soracağını söyledi. Sevgilisi Kaan Yıldırım’da güzel şarkıcıdan desteğini esirgemedi.

hadise-ebru gündeş-reza zarrab

Gerçekler Kanıtlarıyla Yalanlandı

hadise-ebru gündeş-reza zarrab

Hadise’nin Küçük Bir Yol adlı şarkısının klibinde giydiği Valentino marka 146 bin TL değerindeki kıyafetin de Zarrab’ın hediyesi olduğu söylenmişti. O iddialara ise ünlü moda yazarı Pelin Kaya’dan yanıt geldi. Modavesosyete Instagram hesabıyla bilinen fenomen isim Valentino markasından gelen maili göstererek iddiaları yalanladı. Klipteki kıyafetin Hadise’nin giymesi için Valentino markası tarafından temin edildiğini söyleyen Pelin Kaya, bunun bir celebrity pr çalışması olduğunu dile getirerek iddiaların gerçek dışı olduğunu söyledi.

hadise-ebru gündeş-reza zarrab

Ünlü şarkıcı Hadise ise Pelin Kaya’nın bu açıklamasını hikayesinde paylaşarak Valentino markasının hesabındaki resmini ve marka iş birliğinde yaptığı dergi çekimlerini sosyal medya hesabında paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz