Aşk Tekrar Alevleniyor: Ben Seni Sevmekten Vazgeçemiyorum! Son Yaz 21. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Aşk Tekrar Alevleniyor: Ben Seni Sevmekten Vazgeçemiyorum! Son Yaz 21. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz, bu hafta mutlu sona şahitlik ediyor. Konusu ve oyuncu kadrosu ile bir hayli ilgi gören dizi 21. bölümü ile sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

Son Yaz’ın Konusu Nedir?

Cumhuriyet Savcısı Selim Kara idealist bir adamdır. 8 yıl önce hapse attığı Selçuk Taşkın, bir gün Selim Kara’ya reddedemeyeceği bir teklifle gelir. Selçuk, Selim’e oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı bizzat koruması şartı ile, organize suç çetesini tamamen çökertecek davada tanıklık etmeyi teklif eder. Selim Kara onun teklifini kabul eder ve Akgün’ü yanına alır. Akgün tekinsiz görüntüsünün altında duygusal bir gençtir ve bu karar başlangıçta onu biraz zorlar. Aynı dönemde Savcı Selim Kara ile eşi Canan’ın evliliği çıkmaza girmiştir ve boşanmak üzerelerdir. Selim, başka çaresi olmadığı için Akgün’ü Adalet Sitesi’ndeki evine götürür. Akgün’ün gelişi kısa sürede tüm site sakinlerini etkileyen bir fırtına yaratacaktır.

20. Bölümde Neler Oldu?

blank

Akgün, Yağmur’a ne olduğunu öğrenmek için Gökhan ile birlikte yola koyulur. Tam o sırada Selim, rüşvet davası ile ilgili emniyette ifade vermektedir. Yağmur’un ve Kaan’ın kaza yaptığı haberini alınca hastaneye koşar. Selim olayın sabotaj olabileceğini düşünerek araştırmaya başlar. Ancak olayın aslında Akgün’e düzenlenmiş bir sabotaj olduğu ortaya çıkınca Akgün, sabotajı yapanın kim olduğunu bulup cezasını vermek için harekete geçer. Gökhan tedirgindir. Yağmur kendine gelir ve kaza anını yavaş yavaş hatırlamaya başlar. Bunu farkeden Gökhan soluğu Yağmur’un yanında alır. Canan da olayın sabotaj olduğunu öğrenince sakladığı için Selim’e kızar. Gökhan için çember iyice daralmıştır, bunu farkedince dönüşü olmayan bir yola girer.

21. Bölümde İzleyenleri Neler Bekliyor?

Selim ile Canan arasında git gide azalan mesafe, tamamen ortadan kalkıyor. Birbirlerine aşk dolu itiraflarda bulunan çift, tekrar birlikteliklerini taçlandırıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz