As Bayrakları! Dünyanın En Yakışıklı 100 İsmi Arasına 8 Türk Girdi: Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ…

Tvyayinakisi.com

Haberler

20 Aralık 2020

As Bayrakları! Dünyanın En Yakışıklı 100 İsmi Arasına 8 Türk Girdi: Çağatay Ulusoy, Kıvanç Tatlıtuğ…

Her yıl yapılan Dünyanın en güzel ve en yakışıklı listesine ülke olarak olarak adeta ambargo koyduk. Bir önceki haberimizde 5 güzelimizin en güzel 100 kadın arasına girdiklerini aktarmıştık. Gururumuz Hande Erçel listede 1. olmuştu!

Erkeklerde birincilik ülkemize gelmese de tam 8 yakışıklımız listeye girdi! The 100 Most Handsome Men Of 2020 listesinde dünyaca ünlü yıldızlar kendilerine yer buldu. Birinciliği Çinli Xiao Zhan elde etti.

Listede 2. sırada ise Japon star Kim Taehyung bulunuyor.

Listenin 3. sırasına geldiğimizde Hindistanlı star Shah Rukh Khan karşımıza çıkıyor.

4. sıraya Avusturalyalı yakışıklı Chris Hemsworth 9959 puanla iddialı bir giriş yapıyor!

Listenin 5. sırasında her dönemin yakışıklısı, Amerikalı yıldız Johnny Depp bulunuyor!

6. sırada yakışıklı listelerinin demirbaşı, her yaşın bir güzelliği var dedirten Leonardo DiCaprio çıkıyor karşımıza.

Listeye 10 numaradan, 10 numara bir giriş yapan isim ise tabii ki Tom Cruise’dan başkası değil!

As Bayrakları!

Listede David Beckham’lar, Ian SomerHalder’lar, Zayn Malik’ler, Chris Evans’lar havada uçuşuyor ama bizi ilgilendiriyor mu? Ehhh… Bizimkileri aktarmak için sabırsızlanıyoruz!

Listenin 17. sırasına geldiğimizde yüz akımız Çağatay Ulusoy çıkıyor karşımıza. Çağatay kimleri kimleri geri bırakmadı ki! Beckham, Zayn Malik, Chris Evans, Zac Efron, Justin Bieber vs. hepsi geride kaldı. Tebrikler Çağatay Ulusoy!

Listenin 33. sırasına geldiğimizde ülkemizde yakışıklılığın kelime karşılığı olan Kıvanç Tatlıtuğ karşımıza çıkıyor! Kıvanç Tatlıtuğ yarışmada 9239 puan toplama başarısı gösterdi.

Listede birkaç adımda bir Türk çıktığı için çok fazla gitmiyoruz. 38. sıraya geldiğimizde Kerem Bürsin bizlere selam veriyor! Bravo Kerem!

Sıra 68. basamağa geldiğinde genç kızların sevgilisi Barış Arduç’u görüyoruz. Barış Arduç tam tamına 7395 puan toplayarak listeye iddialı bir giriş yaptı!

Listenin 82. sırasında bizim için bile sürpriz bir isim var. Uras Kaygılaroğlu listeye iddialı bir giriş yapıyor! 6880 puanla listede yer almayı başarıyor.

Birkaç adım daha gidiyor ve 89. sıraya geliyoruz. Burada bizi uluslararası yakışıklılarımızdan Can Yaman karşılıyor!

Bizce daha yukarılarda olmalıydı ama listede olması gurur kaynağı! 91. sırada Burak Özçivit var!

Ve sıra son yakışıklımıza geliyor. Son dönemin en başarılı yakışıklılarından olan Burak Tozkoparan listeye 96. sıradan giriyor!

Listede kızlarımızdan sonra erkeklerimizin de göğsümüzü kabartmasına adeta mest olduk. Listeye giren tüm oyuncularımızı yürekten kutluyoruz. Bravo çocuklar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz