Hadise’den Sevgilisi Kaan Yıldırım’la Barışmasının Ardından “Huyu Huyuma Denk” Paylaşımı Geldi!

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Hadise’den Sevgilisi Kaan Yıldırım’la Barışmasının Ardından “Huyu Huyuma Denk” Paylaşımı Geldi!

Mutlu çift Hadise ve Kaan Yıldırım geçtiğimiz günlerde ayrılıklarıyla gündeme bomba gibi düşmüşlerdi. Sevilen çiftin ayrılmasına herkes çok üzülmüştü. Gelin görün ki aşık çift ayrılığa fazla dayanamadı ve barıştıklarını ilan etti. Yüzünde güller açan Hadise de “Huyu huyuma denk” sözlerinden oluşan şarkıyı paylaştı!

Mutlu Çiftin Şok Ayrılığı

Hadise ve Kaan Yıldırım çifti 10 aydır birlikteliğini sürdürüyordu. Çiftin evlenecekleri konuşuluyordu ki sürpriz bir şekilde ayrılıklarını ilan ettiler. Bu ayrılık haberi magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

Hadise bir paylaşımın ayrıldıklarını ima eden sözler yazmıştı. “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel… Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor…Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim…” sözleriyle ayrılığını açıklayan popçu Kaan Bey’e gönderme niyetiyle ayrılık şarkıları da paylaşmıştı.

Söylenenlere göre Kaan Yıldırım da bu paylaşıma çok kızmış ve resti çekmiş. İkilinin arasında gurur daha ağır basmış belli ki!

Ardından yine ilk adımı atan Kaan Yıldırım olmuş. Ellerinde çiçeklerle Hadise’nin kapısına dayanmış. İkili bu olayın ardından birkaç gün birlikte kalmışlar. Hadise, iki gününü Kaan Yıldırım’ın Ulus’taki evinde geçirmiş. Her şeyi enine boyunu konuşmuşlar belli ki! Ardından barıştıkları haberi yine magazin gündemine bomba gibi oturdu!

Soruları Yanıtsız Bıraktı

Bugün sabah saatlerinde Kaan Yıldırım muhabirlere yakalandı. Muhabirleri görünce panikleyen oyuncu “Setten geliyorum.” diyiverdi. Muhabirler durmadı ve sormaya devam etti. Hadise ile ilgili sorulan tüm sorular yanıtsız kaldı.

Huyu Huyuma Denk!

Söylemek istediği şeyleri şarkılarla anlatan Hadise bu kez de yeni bir şarkıyla gönderme yaptı. Aşkları küllerinden yeniden doğarken Hadise bu sabah bir story paylaştı. Story’de “Huyu huyuma denk, suyu suyuma denk…” şarkısı çalıyordu.

Güzel popçu Hadise de bir yandan makyaj yaparken bir yandan da şarkıya eşlik etti. Bunu gören takipçiler de Hadise’nin kendine geldiğini düşündü! Barışma iddiaları doğruymuş demek ki! Zaten Hadise de ayrılıklarını açıkladığı postu Instagram hesabından kaldırmış. Hayranlara müjde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz