Çukur Dizisinin Cumali’si Necip Memili Kızı Asya’ya Serenat Yaptı! “Kim bilir kimler var…”

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Çukur Dizisinin Cumali’si Necip Memili Kızı Asya’ya Serenat Yaptı! “Kim bilir kimler var…”

Çukur dizisinin Cumali Abisi olarak bilinen Necip Memili ve kızı adeta aşk yaşadı! Necip Memili kızına Müslüm Gürses’ten Unutamadım şarkısını söyledi. Kızı Asya’nın hayran bakışları herkesi güldürdü.

Show TV’nin fenomen dizilerinden biri olan Çukur’da Cumali karakterine can veren Necip Memili, Didem Dayıcıoğlu ile mutlu bir evlilik sürdürüyordu. Çift, Ocak ayında dünya evine girmişti. Bu mutlu evliliklerinin ardından Didem Hanım’ın hamile olduğu öğrenilmişti.

Necip Memili Temmuz ayında baba oldu. Pandemi süresi içinde doğan bebek tıpkı Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın bebekleri gibi “karantina bebekleri” arasında yer aldı. Necip ve Didem çifti biricik kızlarına “Asya” ismini koydular.

Necip Memili de bu mutlu anlarını, kızını ve eşini Instagram’dan hayranlarıyla her daim paylaşıyor.

Babasının burnunu örten Asya.”

,,,Annesinin güzelliğine, benim de güzelliğim eklenince, görün bakın ortaya ne menem bir şey çıkmış :))),,, “

Kızıyla da eşiyle de adeta aşk yaşayan Necip Memili eşinin doğum gününde de duygusal sözlerle aşk dolu bir fotoğraf paylaşmıştı. “,,,seninle geçen her an için teşekküredenim tanrıya, iyi ki,iyi ki??? mutlu yıllar aşkım, canım karım, kızımın annesi, iyi ki doğdun,,, @didemdayicioglu” diyen oyuncu hem kızı hem de eşinin varlığı için çok mutlu!

Mutluluğunu paylaşmaya doyamayan oyuncu dün de kızı ile bir video paylaştı. Kızı Asya’ya adeta serenat yaptı. Müslüm Gürses’in “Unutamadım” şarkısını kızına söyleyen Necip Memili kızının hayran bakışları karşısında daha da gaza geldi!

“Sesi de güzelmiş!” dedirten oyuncu ve kızının bu mutlu görüntüleri hem sanat camiasını hem de hayranları büyüledi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz