Oktay Kaynarca İbo Show’da Pot Üstüne Pot Kırdı! İbrahim Tatlıses’in Hayatına Giren Kadınlar Bir Filme Sığmaz…

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Oktay Kaynarca İbo Show’da Pot Üstüne Pot Kırdı! İbrahim Tatlıses’in Hayatına Giren Kadınlar Bir Filme Sığmaz…

Yıllar sonra hasrete son vererek Star TV’de yeniden yayınlanmaya başlayan İbo Show’da bu hafta birbirinden renkli konuklar vardı. Zara, Oktay Kaynarca, Oya Başar ve Yılmaz Vural dün akşam yayınlanan programın konukları arasındaydı. İçlerinde biri vardı ki pot üstüne pot kırdı. Yine de herkesi güldürmeyi başardı. Evet, Oktay Kaynarca’dan bahsediyoruz. Bakalım usta oyuncu neler yapmış…

İbrahim Tatlıses’e Yaşlısın mı Demek İstedi!

Program tam akışında ilerliyordu. Konuklar ve İbrahim Tatlıses sohbet ediyorlardı. Söz Oktay Kaynarca’ya geldi. Maksadı İbrahim Tatlıses’i övmekti belki ama sonuç fena oldu!

Küçüklüğümüzde de öyleydi biz İbo Show’u seyrederken dizilirdik böyle, şimdi ne söyleyecek ne gelecek…” sözleriyle başladı konuşmaya. İbrahim Tatlıses durur mu? Durmadı! “Küçük derken?” sorusunu patlatıverdi.

Usta oyuncu Oktay Kaynarca da hemen toparlamaya çalıştı ve “Abi ama doğru sen bizim büyüğümüzsün yani küçükken seni dinliyorduk…” sözlerini söyledi. İbrahim Tatlıses tam gaz Oktay Bey’e yüklenmeye devam etti. “Tamam büyüğünüm de çocukken mi izliyordun?” diye sorunca Oktay Kaynarca ne söyleyeceğini şaşırdı!

Kadınlar Filme Sığmaz…

Geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses’in filminin çekileceği gündem konusu olmuştu. Herkes bu konu hakkında konuşuyordu. İbrahim Tatlıses de bu konuya açıklık getirmek istedi belli ki. Programda konu buraya gelince “Şimdi bana diyorlar ki gel hayatını dizi yapalım. Kimse benim dizimi çekemez, filmimi çekemez. Bende o kadar hikaye var ki bir filme sığmaz.” sözleriyle başladı konuyu açıklamaya.

Ardından Oktay Kaynarca’ya yönelerek, “Sığar mı Oktay?” diye sordu. Sormaz olaydı ki Oktay Bey bomba bir cevap verdi. “Abi sırf kadınlar sığmaz, hangi birini anlatacağız.” deyince herkes kahkahaya boğuldu. Oktay Kaynarca da ortamı yumuşatmak için patlattı kahkahayı.

İbrahim Tatlıses’in yorumu da komik oldu. “İçine edecen yaa..” deyiverdi imparator gülerek. “Burdan eve gideceğim, kapını çalarım!” sözleriyle şakalaştı usta sanatçılar. Herkese de gülmek için bir bahane oldu! Kahkaha dolu programın tam bölümü ise aşağıda!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz