Eski Dostlar Demet Akalın ve Deniz Seki Barışmalarının Ardından Duygu Yüklü Bir Fotoğraf Paylaştı!

Aleyna

Haberler

20 Aralık 2020

Eski Dostlar Demet Akalın ve Deniz Seki Barışmalarının Ardından Duygu Yüklü Bir Fotoğraf Paylaştı!

Türkiye’nin ünlü şarkıcıları ve sanat camiasının önde gelen isimleri Demet Akalın ve Deniz Seki tarafında yeni gelişmeler var. Eski dostlar geçtiğimiz dönemde birbirine darılmıştı. Sonrasında Deniz Seki’nin bir paylaşımıyla birden bire barıştılar. Şimdi ise paylaşımlar devam ediyor. Önce Demet Akalın ardından da Deniz Seki geçmişe ait duygusu bol bir fotoğraf paylaştı.

Demet Akalın ve Deniz Seki’nin neden küstüğünü şöyle bir hatırlayalım. Geçen haftalarda Deniz Seki İbo Show’a konuk olmuştu. Programda söylediği Ahmet Kaya’nın “Nereden Bileceksiniz” şarkısında detone olması eleştiri almasına sebep olmuştu.

Eleştirenlerden biri de şarkıcı Çağla’ydı. Deniz Seki ve Çağla yorumlarda ciddi ciddi tartışmıştı. Bu yorumların detaylarıyla ilgili yazdığımız yazımıza bakabilirsiniz.

Bu tartışmalı olayın ardından Demet Akalın ve Alişan’ın sabah programına Çağla konuk olunca Deniz Seki’de ipler kopmuştu. “Sen benim dostumsun nasıl çağırırsın programına…” gibi nidalarda bulunmuştu ünlü şarkıcı. “Senin dostluğun bu kadar mı?” sözü ise en ağır olanıydı.

Bu olayla Demet Akalın ve Deniz Seki’nin arası iyice bozulmuştu. Demet Akalın da sert bir tepkiyle kendini ifade etmeye çalışmış bir de eski defterleri gün yüzüne çıkarıvermişti.

Biz sana pazartesi günü dedik. Üstelik Çağla buraya iki haftadır gelecekti zaten kız şarkısını bekliyordu. Sana inat olsun diye değil. Dün o kadar asabım bozuldu ki. Sen neredeydin? Ben boşandım, bana haciz geldi. Ben hiç telefon açmadan kapıyı açtığımda orada Işın Karaca ve Suat Ateşdağlı vardı. Sesim titriyor sinirden, daha fazla konuşmayacağım.” sözleriyle ne kadar sinirlendiğini belli ediyordu ünlü şarkıcı. Haksızlığa uğradığını düşünmüştü belli ki!

Gel gelelim çok uzun sürmedi bu küslük. Aradan belki birkaç gün belki bir hafta geçti Deniz Seki’den bir paylaşım geldi.

Hem de Demet Akalın’ın yeni şarkısını paylaşmıştı. Ne oldu da böyle 180 derece dönüverdi derseniz, Deniz Seki çok sevdiği menajerini kaybetmişti. O nedenle de kimseyle küs kalmamaya karar vermişti.

Demet Akalın’ın bu konu ile ilgili açıklaması da, “Ben Deniz’le küsmedim o kendi kendine küstü kendi kendine barıştı.” şeklinde olmuştu. Eski dostların birbirlerine yönelik yaptığı paylaşımlar bitmedi. Duygu yüklü fotoğraflar ortaya saçılıverdi!

Birkaç saat önce Demet Akalın aşağıdaki fotoğrafı story olarak paylaştı. Demet Hanım ağlıyordu. Deniz Seki’nin yüzünü göremiyoruz ama onun da farklı olmadığını tahmin ediyoruz. Bu fotoğraf geçmişe ait. Sanırım şimdi sarılsak yine ağlarız demek istiyorlar!

Ardından da Deniz Seki Demet Akalın’ın storysini paylaştı. “Ahh Demetim.” sözlerini yazarken sonuna da iki kalp koydu. Bu küslük eski dostları çok yormuş belli ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz