Aşı Karşıtları Çıldırdı! Uyanış: Büyük Selçuklu’nun Yıldızı İsmail Ege Şaşmaz Aşı Videosuyla Dikkati Üzerine Çekti

Dilek

Haberler

19 Haziran 2021

Aşı Karşıtları Çıldırdı! Uyanış: Büyük Selçuklu’nun Yıldızı İsmail Ege Şaşmaz Aşı Videosuyla Dikkati Üzerine Çekti

Ünlü oyuncu İsmail Ege Şaşmaz da Biontech aşısını tercih eden isimlerden biri oldu. Ama aşıdan sonra yaptığı “metal testi”, aşı karşıtlarının büyük tepkisini çekti!

İsmail Ege Şaşmaz

İsmail Ege Şaşmaz, ilk oyunculuk deneyiminde 2014’ün en popüler dizisi “Güneşi Beklerken”de başrol oynayacak kadar şanslıydı. Sonrasında, pek çok dizide karşımıza çıksa da “Güneşi Beklerken”de yakaladığı popülerlikten uzak kaldı. Neyse ki, pandemi ona yaradı! Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”da dikkati tekrar üzerine çeken İsmail Ege Şaşmaz, sonrasında sezonun rating rekortmeni dizisi “Uyanış: Büyük Selçuklu”da canlandırdığı Faysal karakteriyle yeniden yükselişe geçti.

Ünlü oyuncu, son dönemde, sosyal medya paylaşımları ve nişanlısı Hande Ünal’la olan mutlu ilişkisiyle de gündemden düşmüyor. Instagram’da tam 2.2 milyon takipçisi olan İsmail Ege Şaşmaz, komik paylaşımlarıyla bu sayıyı günden güne artırıyor. Ama Biontech aşısıyla ilgili son paylaşımı bazı kesimlerin tepkisini çekecek cinsten gibi görünüyor!

Aşı Sonrası “Metal Testi”

Malum, Covid-19 için aşı tedariki nihayet düzenli bir şekilde sağlanmaya başladı ve aşılamalar rekor bir hızla tekrar başladı. İsmail Ege Şaşmaz da hemen aşı yaptıran isimlerden biriydi. Biontech’i tercih eden ünlü oyuncu, sonrasında aşı karşıtlarıyla dalga geçen bir video paylaştı. Son günlerde, aşı karşıtları, aşılama sonrasında metal eşyaların vücuda yapışmaya başladığını iddia eden videolar çekerek taraftar toplamaya çalışıyor. İsmail Ege Şaşmaz da kendi metal testini yaparak ve takipçilerini güldürerek bu hamleye karşılık vermeyi tercih etti.

Arkadaşı ve nişanlısı Hande Ünal’la metal testi yapan İsmail Ege Şaşmaz, insanların endişelerini gidermek ve farkındalık kazandırmak için güzel bir hamle yaptı. Ama aşı karşıtları sosyal medyada onu topa tutmaya başladı bile! Bakalım, İsmail Ege Şaşmaz metal testi videolarının devamını getirecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz