Şeyma Subaşı Ibiza’da Çağla Altunkaya Alaçatı’da: Acun Ilıcalı Eski Eşi ve Yeni Sevgilisine Para Yetiştiremiyor!

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Şeyma Subaşı Ibiza’da Çağla Altunkaya Alaçatı’da: Acun Ilıcalı Eski Eşi ve Yeni Sevgilisine Para Yetiştiremiyor!

Bir süredir Acun Ilıcalı ile birlikte Dominik’te olan Çağla Altunkaya ülkeye dönüş yaptı. Ünlü isim Türkiye’ye gelir gelmez kendini Alaçatı’ya attı.

ayça çağla altunkaya-acun ılıcalı-şeyma subaşı

Türkiye’nin en zengin medya patronlarından olan Acun Ilıcalı, başarılı kariyeri kadar özel hayatı ile de gündemden düşmüyor. Şeyma Subaşı ile olaylı ilişkilerinden sonra nikah masasına oturan çift, çok kısa bir süre içinde evliliklerine son vermişti.

ayça çağla altunkaya-acun ılıcalı-şeyma subaşı

Ayrılıkları üzerinden çok geçmeden Acun Ilıcalı gizemli bir sarışın ile Mikanos’a doğru açılan bir teknede kameralara yakalanmıştı. Aşk iddiaları o zaman gündeme bomba gibi düştü tabii. Bu haberlerin üzerine Ayça Çağla Altunkaya’yı önce O Ses Türkiye’de sonra da Masterchef kulisinde gördük. Acun Ilıcalı’nın yeni aşkı da böylece ortaya çıktı tabii.

“Alaçatı Buna Hazır mı?”

Şeyma Subaşı’na olan benzerliği ile dikkat çeken Ayça Çağla Altunkaya’nın kim olduğu da en merak edilen konulardan biri oldu. 1999 doğumlu olan fenomen isim hemşirelik mezunu. Sezon boyu sevgilisi Acun Ilıcalı’nın yanından ayrılmayan Altunkaya, aşkını göz önünde yaşamayı ve sosyal medya kullanmayı pek sevmiyor. Instagram’da yalnızca 335 takipçisi olan ünlü isim, özel hayatını insanlarla pek fazla paylaşmamayı tercih ediyor. Haliyle insanlar çok daha fazla merak ediyor.

ayça çağla altunkaya-acun ılıcalı-şeyma subaşı

Türkiye’nin en çok konuşulan ve en çok merak edilen isimlerinden olan Ayça Çağla Altunkaya Türkiye’ye dönüş yaptı. Yazı Alaçatı’da geçirmeyi tercih eden ünlü isim, paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Arkadaşları ile kameralara poz veren Altunkaya, paylaşımına “Alaçatı buna hazır mı?” diye not ekledi.

Şeyma Subaşı’ının Ayak Basmadığı Yer Kalmadı

Koronavirüs, pandemi demeden tüm dünyayı gezen Şeyma Subaşı’nı takip etmek neredeyse imkansız. Evlilik arifesinde olduğu nişanlısı Meedo ile bir süredir Ibıza’da olan fenomen isim, müstakbel eşinin doğum gününü de görkemli bir parti ile kutladı. Sosyal medyada olay olan o kutlama “Acaba Meedo’nun doğum günü pastasının parası Acun Ilıcalı’nın nafakasından mı ödendi?” diye sordurmadı değil.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz