Çok Şaşırttı! Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın Sevinci Görülmeye Değer: “İlk Defa…”

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Çok Şaşırttı! Masumlar Apartmanı’ndan Ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın Sevinci Görülmeye Değer: “İlk Defa…”

TRT’nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’ndan ayrılan Farah Zeynep Abdullah’ın başı dertten kurtulmuyor! İlk olarak diziyle alakalı Instagram ve Twitter’da spoiler veren ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’la kavga eden Farah, bu olayın ardından da kavga eden köpeklerini ayırmak isterken hastanelik olmuştu. Son zamanlarda kötü günler geçiren Farah Zeynep Abdullah, küçük bir hediyeyle bile ne kadar mutlu olabileceğini tüm Instagram takipçilerine duyurdu! Güzel oyuncunun ilk defa çalışan bir fosforlu eşyası olmuş.

Masumlar Apartmanına Veda Etti!

Bildiğiniz gibi Masumlar Apartmanı dram yönünden oldukça ağır ve herkesi etkileyen bir dizi. İzleyicileri etkisi altına almayı başaran Masumlar Apartmanı, sadece seyircileri değil oyuncuları da bir hayli yormuş. Dizide İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah; Masumlar Apartmanı’nın kendisini psikolojik açıdan kötü etkilediği için diziden ayrıldı!

blank

Hatta ayrıldıktan sonra da şu sözlerle seyircilerine ve İnci’ye veda etti; “Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu. Masumlar Apartmanı bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı. Canım İnci!”

blank

Farah Zeynep Abdullah’ın Mutluluğu!

blank

Bu olaydan sonra ise köpeklerinin kavgası yüzünden hastanelik olan Farah Zeynep Abdullah, acilen ameliyata alınmıştı. Hastanede kaldığı iki günün ardından taburcu olan ve evine dönüp iyileşme sürecine giren Farah Zeynep Abdullah; son zamanlarda kötü günler geçirmesine rağmen bugün küçük şeylerle mutlu olabildiğini tüm takipçilerine kanıtladı! “İlk defa fosforlu çalışan bir eşyam var!” açıklamasıyla paylaşım yapan güzel oyuncunun sevinci görülmeye değerdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz