Erçel’in İntikamını mı Aldı? Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’den Fahriye Evcen’e Şok Darbe: Kimse Beklemiyordu!

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Erçel’in İntikamını mı Aldı? Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’den Fahriye Evcen’e Şok Darbe: Kimse Beklemiyordu!

Ünlüler dünyasında pişti krizi bitmek bilmiyor. Sadakatsiz’in güzel oyuncusu Fahriye Evcen’in günler önce giydiği elbise ile poz verince ortalık karıştı.

melis sezen-fahriye evcen

Gün geçmiyor ki bir pişti savaşı daha başlamasın. Ünlü güzellerin korkulu rüyası pişti krizi peşlerini bir türlü bırakmıyor. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle aynı elbise ile kameraların karşısına geçen yıldızlar, sosyal medyada da büyük bir yarışı başlatan taraf oluyor. Ancak bu sefer ise piş darbesi hiç beklemediğimiz bir isimden geldi. Sadakatsiz’in geç oyuncusu Melis Sezen, giydiği elbise ile yangını iyice körükledi.

Sen de mi Melis Sezen!

Sadakatsiz dizisinde fırtınalar estiren Melis Sezen, şüphesiz bu sezonun en popüler isimlerinden biriydi. Büyük bir çıkış yaparak kariyerinin altın çağını yaşayan güzel oyuncu, dizinin tatile girmesine rağmen gündemden düşmüyor. Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah İnci, Leke, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi projelerden tanıdığımız Melis Sezen, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla olay yaratma devam ediyor.

Instagram kullanmayı çok seven ve sık sık paylaşım yapan ünlü oyuncudan yepyeni bir paylaşım geldi. Capsule markasının bir tasarımı ile kameraların karşısına geçen güzel oyuncu, güzelliği ile büyüledi. Ancak takipçileri çok geçmeden elbiseyi tanıdı. Daha önce Fahriye Evcen’in giydiği elbisenin beyaz rengi ile poz veren Melis Sezen, bu pozlarla Evcen’e büyük bir darbe vurdu.

Aslında Savaşı İlk Başlatan Fahriye Evcen’di

Tabii ki bu zincirleme pişti savaşının tek mağduru Fahriye Evcen değil. Hatırlarsanız ünlülerin epey sevdiği bu elbiseyi ilk Gamze Erçel’de görmüştük. Instagram’ın en sevilen fenomenlerinden olan Gamze Erçel’in bu elbise ile yaptığı paylaşım çok beğenilmiş, saatler içinde binlerce yorum almıştı. Bir hafta sonra Fahriye Evcen’in aynı elbisenin siyah rengiyle poz vermesi sosyal medyada büyük olay olmuştu. Bakalım bu elbise daha hangi ünlü güzelim başını yakacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz