Eşinden Boşanan Merve Dizdar Kırmızı Oda’ya Konuk Olunca Binnur Kaya’nın Yanından Ayrılmadı: Yüzler Gülüyor!

Aleyna

Haberler

19 Haziran 2021

Eşinden Boşanan Merve Dizdar Kırmızı Oda’ya Konuk Olunca Binnur Kaya’nın Yanından Ayrılmadı: Yüzler Gülüyor!

Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, bu hafta Kırmızı Oda’nın konuk oyuncusu oldu. Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda’nın aynı yazarın elinden çıkması sonucunda; iki dizi aynı evrende birleşti! Gülben karakteriyle herkesin içini yakan Merve Dizdar; Kırmızı Oda’da da Masumlar Apartmanı’nda canlandırdığı Gülben olarak karşımıza çıkacak. Ancak çekimlerde her ne kadar kaotik hava hüküm sürse de hem Kırmızı Oda’da hem de Masumlar Apartmanı’nda kameralar kapandığında ortam bir anda panayıra dönüyor! Bunun en büyük kanıtı da Merve Dizdar ve Binnur Kaya’nın Instagram’da paylaştığı fotoğraflar oldu.

Eşinden Ayrıldı!

Bildiğiniz gibi ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun uyarlama eserleri son döneme damgasını vurdu! Aynı anda 4 farklı kitabın uyarlaması ekranlarda izleyince psikolojilerimiz birazcık bozulsa da; diziler arasında kurulan bağ oldukça kuvvetli. Aynı evren içinde devam eden iki diziden Kırmızı Oda’nın bu hafta yeni bir misafiri var; Merve Dizdar! Masumlar Apartmanı’nda Gülben karakteriyle herkesin yüreğini dağlayan güzel oyuncu, bu hafta eşi Gülhan Altundaşar’dan ayrıldığını açıklamıştı.

Merve Dizdar

“Magazin bilmiyorum. Anlamam da… Bu olaylar nasıl çıktı onu da bilmiyorum. Gürhan ile karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldığımız doğru. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle, rica ederim. Zor bir dönem yeterince… Ne Gürhan ne ben birbirimizi aldatmadık, kimseyle yasak aşk yaşamadık, sadece bitti. Rica ediyorum…” Bu açıklama ile 2018 yılında dünyaevine girdiği Gülhan Altundaşar ile ilişkisini noktaladığını açıklayan Merve Dizdar, aynı hafta içinde Kırmızı Oda’ya konuk oldu.

blank

Binnur Kaya’yı Bırakmadı!

Usta oyuncu Binnur Kaya’yla beraber fotoğraf paylaşan Merve Dizdar, Kırmızı Oda’da rol almaktan ne kadar mutlu olduğunu belli edercesine; Binnur Kaya’nın yanından ayrılmadı. Hem Kırmızı Oda hem de Masumlar Apartmanı’nın çekimleri oldukça dramatik geçse de; kameralar kapanınca set panayıra dönüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz