Aşı Krizi Bitmiyor! Masumiyet’in Yıldızı Koronavirüs Aşısı Olan Meslektaşlarıyla Dalga Geçti: İşte O Sözler…

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Aşı Krizi Bitmiyor! Masumiyet’in Yıldızı Koronavirüs Aşısı Olan Meslektaşlarıyla Dalga Geçti: İşte O Sözler…

Son olarak Masumiyet dizisinde rol alan Tolga Güleç’ten şaşırtan aşı paylaşımı geldi. Bildiğiniz gibi son zamanlarda müzik ve dizi sektöründe çalışan kişilere de aşı sırası geldi. Birçok ünlü sima Instagram hesaplarından aşı olurken ki anlarını paylaşmayı da ihmal etmedi. Ancak Tolga Güleç, meslektaşlarının neden böyle bir şey yaptığını anlayamadığını dile getirdi ve Instagram hesabından birazcık da dalga geçti!

Aşı Polemiğinin Sonu Gelmiyor!

Koronavirüs salgınının yavaş yavaş sonuna geldiğimiz bugünlerde aşı tartışmalarının ardı arkası kesilmiyor. Ülkece kaos ve komplo teorilerini sevdiğimiz için, aşı konusunda da ortaya pek çok farklı fikir attık. Bu kaotik fikirlere inanıp aşı olmayanlar da var, bu fikirlerin saçma olduğunu savunanlar da. Anlayacağınız makas arası yine oldukça açık!

blank

Ramazan ayında yapılan 17 günlük tam kapanmanın ardından aşılanmaya da hız verildi ve 40 yaşın üstündeki herkesin Koronavirüs aşısı olabileceği müjdesi geldi. Bu haberden önce de; müzik, sinema, dizi gibi sektörlerde çalışan kişilerin de aşı sırası geldi ve ünlülerimiz tek tek aşı olmaya başladı.

Aşı Açıklaması Geldi!

Ancak ünlülerimizin birçoğu aşı olurken Instagram’a fotoğraf yüklemeyi de ihmal etmiyor. Hal böyle olunca son olarak Masumiyet’te seyrettiğimiz Tolga Güleç de Instagram hesabından bir açıklama yayınladı ve meslektaşlarını ti’ye aldı!

blank

“Şu sıralar kafama takılan bir soru; neden her aşı olan, aşı olurken fotoğraf paylaşıyor, cidden bilmediğimden soruyorum, böyle bir mecburiyet mi var? (Gri fonumu da çaktım) Hayır yani hemen hemen her yaptıran poz veriyor ne amaçla acaba? ‘Bakın bakın ben aşımı oldum, VATAN HAİNİ değilim’ algısı mı acaba? Ne diyolar mesela o an bi sn tam aşıyı vurmadan önce şu benim telefonla beni ve aşıyı tam kadraj alabilir misiniz, bi de mutluymuş gibi bakcam Instagram’a koyacağım falan mı? Ay çok utandım :)) “

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz