Sabancı Ailesi Dünyaya Açılıyor: Hacı Sabancı’nın Nişanlısı Nazlı Kayı Dünya Deviyle İşbirliği Yaptı!

Aleyna

Haberler

13 Haziran 2021

Sabancı Ailesi Dünyaya Açılıyor: Hacı Sabancı’nın Nişanlısı Nazlı Kayı Dünya Deviyle İşbirliği Yaptı!

Sabancı ailesinin sonunda yüzü gülüyor! Son olarak Hakan Sabancı’nın eski sevgilisi Aygün Aydın’la yaşanan tatsızlıktan sonra sinirleri gerilen Sabancı ailesinin müstakbel gelini Nazlı Kayı, Hadise’yle de işbirliği yapan dünyanın ünlü markalarından Maison Valentino ile işbirliği yaptı! Markayla el sıkışan Nazlı Kayı, bugün Maison Valentino markasının Instagram hesabını süsledi.

Düğün Çok Yakın!

Adı birçok sansasyona karışan Sabancı ailesi bu aralar magazin gündeminden düşmüyor. Her yaptıkları hatta attıkları adımla olay olmayı başaran Sabancı’lar son olarak Aygün Aydın’ın hakaretlerine ve küfürlerine maruz kalmıştı. Aynı dönemde ise ailenin annesi Arzu Sabancı’nın yalısından “Evde kal” çağrısı yapması sosyal medyada büyük yankı buldu.

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı

Arzu Sabancı’nın iyi niyetinden şüphemiz olmasa da; sosyal medya kullanıcıları Arzu Hanımı büyük linçledi! Binlerce kişinin işsiz kaldığı bu Koronavirüs Pandemisi döneminde yalısından “Evde sıkılmayalım” diyen Arzu Sabancı, sonrasında kendini savunmaya çalışsa da sosyal medya linçlerinin önüne geçemedi.

Arzu Sabanci

Nazlı Kayı Dünya Deviyle İşbirliği Yaptı!

Ancak bu günler geride kaldı ve Sabancı ailesinde yavaş yavaş düğün telaşı başladı. Ailenin büyük oğlu Hacı Sabancı, nişanlısı Nazlı Kayı ile evlilik hazırlıklarına devam ediyor. Son olarak güzel bir Amerika tatili yapan çiftimiz, dönüşte gelinlik bakmaya başladı bile. Geçtiğimiz gün gelinlik provasından görüntü paylaşan Nazlı Kayı, herkesi heyecanlandırdı!

blank

Bugün ise Nazlı Kayı için oldukça özel bir gün! Dünyaca ünlü Maison Valentino markasıyla işbirliği yapan güzelimiz, Maison Valentino markasının Instagram hesabını süsledi. Daha önce Hadise ile işbirliği yapan Maison Valentino, şimdi de gözünü jetsetlere dikmiş olacak ki; Türkiye’nin en tanınan ailelerinden birinin gelin adayıyla güzel bir çekim yapmışlar. Hayırlı olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz