“Aşk Hayatımda İlk Üçe Girer” Teşkilat’ın Pınar’ı Ezgi Şenler Çok Özel İtiraflarda Bulundu

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

“Aşk Hayatımda İlk Üçe Girer” Teşkilat’ın Pınar’ı Ezgi Şenler Çok Özel İtiraflarda Bulundu

TRT’nin fenomen dizisi Teşkilat’ta fırtınalar estiren Ezgi Şenler, özel hayatı ve kariyerine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kariyerinde sıçrama yaşayan güzel oyuncu, aşk hayatını anlatmadan geçmedi.

teşkilat-ezgi şenler

Başladığı ilk günden beri reyting listelerini darmadağın eden Teşkilat Türkiye’nin en beğenilen yapımlarından biri oldu. Her bölümüyle bambaşka bir heyecan yaratan ünlü dizi, güçlü kadrosu ve çarpıcı senaryosu ile bu zamanların en iddial yapımlarından. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Şenler, Mehmet Usta gibi isimlerin olduğu fenomen dizinin hayran kitlesi gün geçtikçe büyüyor.

“Asla Demekten Hoşlanmam”

Teşkilat’taki Pınar karakteri ile çok sevilen ünlü oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümünden mezun. Yeteneği ve duru güzelliği ile ilgi çeken genç oyuncuyu ilk kez Bodrum Masalı dizisinde izlemiştik. Bodrum Masalı’ndaki sempatik tavırları ile çok sevilen güzel oyuncu daha sonra Nefes Nefese, Canevim, Çat Katı Aşk gibi dizilerde de rol aldı. Ezgi Şenler, şimdilerde Teşkilat’ta başarılı bir performansıyla izleyicilerden tam not alıyor.

teşkilat-ezgi şenler

Özel hayatı ve kariyeri ile ilgili konuşan Ezgi Şenler, oyunculukta kırmızı çizgilerinin olduğunu söyledi. Asla demekten hoşlanmadığını itiraf eden oyuncu, “Ne zaman asla desem kendimi o şeyi yaparken buluyorum. Yılanlı olan bir sahne gelmesin ne olur… Fobim var. Ama belli olmaz gelirse aşarım belki…” dedi.

“Aşk Bu Aralar Hayatımda İlk Üçe Girer”

teşkilat-ezgi şenler

Aşkta çekime inandığını dile getiren Ezgi Şenler, “Tek bir duygu söylesem, o duyguya sahip olan çok insan var. Ama enerjimizin tuttuğu kişi bambaşka oluyor tabii.” diyerek sözlerine devam etti. Aşkın bu aralar hayatının ilk üçünde olduğunu söyleyen güzel oyuncu, “İlişkide yalana ve merhametsizliğe tahammülüm yok” açıklamalarında bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz