Şimdi de Yaşam Koçluğuna Soyundu! Merve Boluğur Instagram’dan Takipçilerine Hayat Tavsiyesi Verdi

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Şimdi de Yaşam Koçluğuna Soyundu! Merve Boluğur Instagram’dan Takipçilerine Hayat Tavsiyesi Verdi

33 yaşındaki ünlü oyuncu Merve Boluğur ne yapsa olay oluyor. Uzun süredir setlerden uzak kalan ama sosyal medyada oldukça aktif olan ünlü oyuncu, takipçilerinin yaşam koçu oldu. Instagram üzerinden sevenlerine nasihatler veren ünlü isim paylaşımına “Özlemişsinizdir” diye not ekledi.

merve boluğur

Uzun süredir dizi veya film projesinde rol almayan yıldız isim Merve Boluğur, sosyal medyada sevenleriyle buluşmaya başlamıştı. Instagram’da oldukça aktif olan güzel oyuncu, Youtube hesabı açtı bile. Merve Boluğur hatırlarsanız üniversite sınavına hazırlandığını duyurmuştu. Youtube hesabından “Merve Boluğur ile Üniversiteye Hazırlanmak” adlı bir video paylaşmıştı. Bu videoda üniversiteye hazırlanan gençlere nasihatler veren ünlü oyuncunun o videosu adeta olay olmuştu.

“Sen Kendine İnanmazsan Hiç Kimse Sana İnanmaz”

Youtube videosundaki yaptığı motivasyon konuşması ile çok konuşulan Merve Boluğur, Instagram hikayesinde videodaki konuşmasının bir bölümünü tekrar paylaştı. “Sen kendine inanmazsan hiç kimse sana inanmaz. Sana yapamazsın diyenler olacak biliyorum onları” dediği videoyu paylaşarak “Özlemişsinizdir” diye not ekledi.

Otellere Bedava Tatil İçin Mesaj Attığı İddia Edilmişti

Söylemezsem Olmaz’n iddialarna göre Merve Boluğur, bedava tatil yapabilmek için harekete geçmişti. Ünlü oyuncu, Türkiye’nin her köşesindeki otellere mesaj atarak bedava tatil talebinde bulunmuştu. Serenay Sarıkaya’nın kuruş ödemediği Maldivler’deki tatiline özenen güzel oyuncu, aradığı olumlu cevabı bulamadı.

merve boluğur

Önceki haftalarda Levent’te kameralara yakalanan güzel oyuncuya bu iddialar sorulmuştu. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Merve Boluğur, ortamdan hızla uzaklaşmıştı.

“Sokağa Bu Kadar Sexy Çıkmazsın Ya”

merve boluğur

Burak Dayı ile yollarını ayırdıktan sonra işletmeci Meriç Kırdan ile yeni bir aşka yelken açan ünlü isim, sevgilisiyle bir fotoğraf yayınladı. Göğüs dekolteli bir kareyi Instagram’dan paylaşan ünlü oyuncu, paylaşımına “Sokağa bu kadar sexy çıkmazsın ya” diye not düştü. Ünlü oyuncu sevgilisi Meriç Kıran’ın kıskançlığını takipçilerine böyle duyurdu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz