Eser Yenenler’den Berfu Yenenler’e Romantik Doğum Günü Sürprizi! “Hayatımın Merkezi İyi ki Doğdun”

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Eser Yenenler’den Berfu Yenenler’e Romantik Doğum Günü Sürprizi! “Hayatımın Merkezi İyi ki Doğdun”

Türkiye’nin en sevilen çifti Eser ve Berfu yenenler aşklarıyla sosyal medyayı adeta büyülüyor. Bugün yeni yaşına giren Berfu Yenenler’in doğum gününü sürpriz bir paylaşımla kutlayan Eser Yenenler sosyal medyada olay oldu.

eser berfu yenenler

“Hayatımın Merkezi İyi ki Doğdun”

Ünlü çiftimiz birbirlerine olan aşklarını sosyal medyaya duyurmaktan çekinmiyor. Bugün yeni yaşına giren Berfu Yenenler’e komedyen eşi romantik bir sürpriz yaptı. Çocukları ve eşinin olduğu bir fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı. Paylaşımının altına bir not yazan ünlü komedyen sosyal medyada olay oldu. Takipçilerine duygusal anlar yaşatan Eser Yenenler “Biricik karım,çocuklarımın anası, en yakın arkadaşım, hayatımın merkezi iyi ki doğdun, iyi ki varsın, iyi ki birbirimizi bulduk seni seviyorum,sizi seviyorum.Önümüzde nice doğum günleri, şahane yıllar olsun inşallah” diyerek güzel eşine olan sevgisini cümle aleme duyurdu.

Tanışma Hikayelerine Çok Güleceksiniz

Tanışma hikayelerini anlatan ünlü çift ilişkiye çok doğal bir şekilde başlamış. Birbirlerini sosyal medyadan takip eden ünlü ikili aylarca telefondan birbirlerinin dert ortağı olmuş. Saatlerce uzun uzun konuşan ünlü çiftimiz bir süre birbirlerini yüz yüze hiç görmemişler.

eser berfu yenenler

Eser Yenenler tescilli güzel Berfu Yenenler’i bir akşam oyununa davet etmiş. O komik günü anlatan Berfu Yenenler “İlk buluşmada hesabı erkek ödemeli bence ama bizimkinde ben ödemiştim. Eser beni şovuna davet etti. Orada bilet parasını da verdim, sonra masada yenilen içilenleri de ödedim.” dedi. Eser Yenenler gişeye Berfu Hanım’ın geleceğini söylemesine rağmen gişedekiler Berfu Hanım’ı başka biri zannetmiş. Berfu Yenenler olduğu sanılan kişilerden hiçbir ücret almayan gişe ekibi büyük bir karışıklık yapmış anlaşılan.

eser berfu yenenler

Mutlu evliliğin ipuçlarını veren güzel yıldız, “Doğru insanı bulmak çok önemli. Karşı tarafın kendi kendine mutlu olması da çok önemli. Karşı tarafı mutlu etmeye çalıştığın bir evlilik ya da ilişki çok kötü oluyor” diyerek imrenilen ilişkilerinin sırlarını da sevenleriyle paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz