Cemile Çok Çaresiz! “Pembe’ye Benim Yokluğumu Hissettirmeyeceksin” Gönül Dağı’nın 24. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Cemile Çok Çaresiz! “Pembe’ye Benim Yokluğumu Hissettirmeyeceksin” Gönül Dağı’nın 24. Bölüm Fragmanı

Reyting rekorları kıran Gönül Dağı’nın yeni bölümünden ilk ayrıntılar geldi. Fadime nereye gidiyor? Cemile bu istek üzerine ne yapacak? Yeni bölümde tüm bu soruların cevabını öğreneceğiz.

gönül dağı

Bozkır’da sıcacık bir Anadolu masalı… Sapsarı topraklarda yeşeren unutulmaz aşkların ve süre gelen efsanelerin samimi hikayesi Gönül Dağı… Tüm imkansızlıklara rağmen hayallerinin peşinde koşan Anadolu çocuklarının ekranlara kilitleyen öyküsünü izlediğimiz fenomen dizi kısa sürede Türkiye’nin en sevilen yapımlarından biri haline geldi.

gönül dağı

Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu, Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenen Gönül Dağı, her bölümüyle izleyenlerde ayrı bir heyecan yaratıyor. Güçlü kadrosunda Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi, Ege Aydan gibi isimlerin olduğu sevilen dizi, samimi senaryosu ile reyting listelerini adeta altüst ediyor. Fenomen dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber göz atalım.

Son Bölümde Neler Oldu?

Halime’nin tamam demesiyle Taner ve Dilek’in önünde artık hiçbir engel kalmadı. Evlilik yoluna giren aşıklar, isteme gecesi için hazırlanmaya başladı. Taner ise bir yandan Aziz’in annesinin yürüyebilmesi için çalışmalarına devam ediyordu.

gönül dağı

Merakla beklenen isteme gecesi için hazırlıklar sürerken bu sefer de amcaoğulların başları derde girdi. İsteme gecesinde ise Dilek’i bekleyen büyük bir sürpriz vardı.

Yeni Bölümde Bizleri Neler Bekliyor?

Fadime ile ilgili öğrendiği gerçekle şoka giren Cemile, Fadime’nin bu istediği karşısında ne yapacak? Yeni bölümde hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz