Korkulan Oldu! Şahan Gökbakar Yanmak Üzere Olan Evinden Canlı Yayın Yapıyordu: Patlama Sesleri Korkuttu

Aleyna

Haberler

5 Ağustos 2021

Korkulan Oldu! Şahan Gökbakar Yanmak Üzere Olan Evinden Canlı Yayın Yapıyordu: Patlama Sesleri Korkuttu

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Marmaris’te günlerdir devam eden yangını saniye saniye görüntülüyordu. Sonunda, yangın evine kadar ulaşınca yaşanan patlama herkesi tedirgin etti.

Santral da Tehlikede

Günlerdir devam eden ve giderek büyüyen orman yangınları, Türkiye’nin güney kesimini kasıp kavurmaya devam ediyor. Yetkililer ise o sırada yanmaya başlayan termik santralın hala güvende olduğunu sanacak kadar olaydan habersiz! Hal böyle olunca, halk kendi yarasını kendisi sarmaya çalışıyor. Her yerde örgütlenen yardım kampanyaları öyle bir noktaya geldi ki, yangın söndürme helikopteri kiralayanlar bile oldu. Demet Akalın da Instagram’dan pilot aradı! İtfaiye ekibine gönüllü olarak katılanlardan yardım kamyonlarını tıka basa dolduranlara kadar, ünlüler de elini taşın altına koydu. En çok çabalayanlardan biri de ünlü komedyen Şahan Gökbakar’dı.

Görür Görmez Gitti

Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar, yıllardır gişede olduğu gibi sosyal medyada da rekor kıran bir isimdi. Ne var ki, görüşlerini hiç çekinmeden paylaştığı için başlayan linçlere dayanamayınca sosyal medya hesaplarını kapattı. Çünkü ne muhalifler onu gerçek bir muhalif gibi görüyor ne de diğer kesimler onun söylemlerinden hoşlanıyordu. Ama yangın sırasında gösterdiği olağanüstü çabayla herkesin gönlüne taht kurmayı başardı. Yangınlar başladığı anda Marmaris’e giden ve olayları saniye saniye görüntüleyen ünlü isim, bölgeye helikopterler yönlendirmeyi başardı. Pek çok medya kuruluşundan ve yetkiliden daha çok iş yaptı diyebiliriz! Ama işler öyle bir noktaya geldi ki, artık helikopterle yangın söndürülemez oldu. Alevler Şahan Gökbakar’ın evine kadar geldi!

“Gram Üzülmem”

Ünlü ismi show yapmakla ve evi Marmaris’te olduğu için canla başla uğraşmakla suçlayanlar da vardı. Bu eleştirilere üzülen Şahan Gökbakar, “Evim tehlikede değil ama duyar duymaz İstanbul’dan 1000 tane yangın söndürücüyle gelip dağıttım. Evim yanarsa da yardım istemeyeceğim” diyerek üzüntüsünü belirtti. Ama tehlikede olmadığını düşündüğü evinin etrafını da dün bir anda alevler sardı. “Yanarsa gram üzülmem” diyen Şahan Gökbakar, saniye saniye yangını görüntülemeye devam etti.

“Göz Göre Göre…”

Henüz Şahan Gökbakar’ın evine bir şey olmasa da, komşusunun evi yandı. “Gündüz söylediğim gibi komşumuzun evi göz göre göre yandı. Herhalde içinde tüp falan vardı herhalde infilak etti” diyen ünlü ismin çektiği görüntüler tüyleri ürpertti. ” ‘Söndürdük’ dediğim yer inanılmaz bir şekilde alev aldı. Hemen oraya hortum taşıdık. Çok senkronize hareket ettik ve dindirmeyi başardık” dedi ve ortalığın karıştığını söyleyerek yardım istedi. Umarız, artık bu kabus son bulur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz