Aşk İddialarıyla Gündemden Düşmeyen Hande Erçel’den Herkesi Şaşırtan Çocuk İtirafı! Yeni Sevgiliye Mesaj mı?

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Aşk İddialarıyla Gündemden Düşmeyen Hande Erçel’den Herkesi Şaşırtan Çocuk İtirafı! Yeni Sevgiliye Mesaj mı?

Fox’un sevilen dizilerinden olan Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel, İbrahim Selim’in “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk oldu! Program yarın Youtube’ta yayınlanacak fakat şimdiden Hande Erçel’in İbrahim Selim’le yaptığı sohbet sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Özellikle de Hande Erçel’in çocuk itirafı, “sevgiliye mesaj” olarak algılandı!

Hande Erçel

HanKer Aşkı!

Bildiğiniz gibi son dönemlerde aynı dizide başrolleri paylaşan Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında sık sık aşk iddiaları ortaya atılıyor. Fox TV’de “Sen Çal Kapımı” dizisinin fragmanı yayınlanmaya başladığından beri, Kerem Bürsin ve Hande Erçel hakkında aşk yakıştırmaları yapılıyor. Her fırsatta bu iddiaları kesin bir dille yalanlayan ikili, HanKer adının verildiği bu aşk hakkında haber yapılmasına engel olamıyor!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Ancak bu iddiaların ortaya atılmasının da bir sebebi var elbette. Her fırsatta samimi pozlar veren ve “Sen Çal Kapımı” dizisinin set arkasında eğlenceli vakit geçiren çiftimiz, birbirleriyle yakın arkadaş olduklarını iddia etseler de; ne magazinciler ne de Hande Erçel ve Kerem Bürsin fanları bu açıklamaları pek ciddiye almıyor. Hatta geçtiğimiz haftalarda Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in beraber yaşamaya başladıkları iddia edilmişti. Ancak bu haber de asparagas çıktı!

Hande Erçel ve kerem bürsin

Hatta önceki hafta Hande Erçel hakkında şok bir iddia ortaya atıldı! Söylenenlere göre güzel oyuncunun kalbi boş değildi. Fakat Hande Erçel’in kalbinde olan isim Kerem Bürsin değilmiş! İddiaya göre güzel oyuncu kalbini Murat Akdoğan ismindeki ünlü bir iş insanına kaptırmış. Geçmişte birçok farklı kişiyle anılan iş insanının oldukça zengin bir aileden geldiğini biliniyor!

blank

Hande Erçel Çocuk İstiyor!

Geçtiğimiz gün kameralara yakalanan Hande Erçel, magazincilerin Murat Akdoğan sorularına cevap vermedi! Yani ne reddetti, ne de kabul etti. Ünlülerin bu tip davranışlarının, magazin camiasında genellikle “ilişkiyi kabul etti” olarak algılandığını hepimiz biliyoruz. İddiaların devamında ise Hande Erçel’in bu ilişkiyi gizlemek istediğini söyleniyor. Bakalım ilerde çıkar kokusu!

Ancak Hande Erçel’in, İbrahim Selim’in programına konuk olduğu programda çocuk istediğini söylemesi magazin gündemine bomba gibi düştü! Youtube’ta yarın yayınlanacak olan programın ön izleme kısımları bile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başardı. İbrahim Selim’in “Çocuk istiyor musun?” sorusuna “Evet, çok istiyorum. Umarım Mavi’ye benzer. Mavi bana benziyor!” yanıtını veren Hande Erçel, acaba yeni sevgilisine mesaj mı vermeye çalıştı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz