Hedefi Yine Yurt Dışı Ama Yöntemi İlginç! Burak Özçivit Bu Kez Bir Yatırım Firmasının Yüzü Oldu

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Hedefi Yine Yurt Dışı Ama Yöntemi İlginç! Burak Özçivit Bu Kez Bir Yatırım Firmasının Yüzü Oldu

Star oyuncu Burak Özçivit, yine marka elçisi oldu. Ama bu kez durum biraz farklı, anlaştığı şirket bir yatırım danışmanlığı firması!

Burak Özçivit

Star oyuncu Burak Özçivit, uluslararası yatırım danışmanlığı firması Trem Global’in marka yüzü oldu. Oyuncu, bu yeni işbirliğinin duyurusunu sosyal medya hesapları üzerinden yaptı.

Tanıtım Filmi Çok Yakında

Burak Özçivit

Burak Özçivit’in tanıtım filmi için önümüzdeki günlerde kamera karşısına geçeceğini belirten Trem Global Genel Müdürü Muhammet Torun, ünlü oyuncunun Türkiye’yi ve Türkiye’deki yatırım değerlerini dünyaya tanıtacağını söyledi.

“Bizim gibi dünyayı hedefliyor”

Şirketin genel müdürü Muhammet Torun şöyle konuştu: “Burak Özçivit, tıpkı bizim gibi dünyayı hedefliyor. Bizimle aynı değerleri paylaşan en iyi marka elçisi. Şirketimizin vizyonuna ve misyonuna tam uyum sağlıyor. Küreselleşme politikamız kapsamında New York, Toronto, Londra ve Dubai pazarlarına yayılma hedeflerimize hız verdiğimiz bu süreçte etkili bir birliktelik olacak.

Aynı Anda 2 Marka

Burak Özçivit, bu anlaşmayla birlikte aynı anda 2 marka için tanıtım yüzü oldu. Star oyuncu, erkek giyim sektörünün Türkiye’deki öncü markalarından biri olan Altınyıldız Classics ile iş birliğine devam ediyor.

Son olarak, 2020-2021 Sonbahar/Kış Koleksiyonu için objektif karşısına geçti. Fotoğrafların hepsini de Instagram’dan paylaşmaya devam ediyor.

80 Zengin Kadınla Yemek Yemişti

Burak Özçivit

Burak Özçivit, özellikle Arap ülkelerinde olağanüstü bir hayran kitlesine sahip. Starlığı da aslında buradan geliyor! Birkaç yıl önce bir markanın davetlisi olarak Kuveyt’e giden oyuncu, orada 80 zengin kadınla birlikte yemek yiyerek tartışmaların odağı haline gelmişti. Özçivit’in bazı hayranları bu durumu “reddedilemeyecek bir maddi teklif” olarak görüp destekledi. Ancak çoğu hayranı, durumu uygunsuz buldu ve Özçivit’in kariyerine yakıştıramadı. Neyse ki, star oyuncu yurt dışına açılmak için bu kez daha makul bir yol seçti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz