Eski Eşi Melis İşiten Çok Şaşıracak! Çapkınlığıyla Gündeme Damga Vuran Uraz Kaygılaroğlu’ndan Medeniyet Show

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Eski Eşi Melis İşiten Çok Şaşıracak! Çapkınlığıyla Gündeme Damga Vuran Uraz Kaygılaroğlu’ndan Medeniyet Show

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, yaşadığı aşklarla son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Bugün de eski eşi Melis İşiten’in doğum gününü Instagram’da kutlaması gündeme tekrar bomba gibi düştü.

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu, oyunculuğa ilk başladığı dönemde epey kiloluydu, bu yüzden de Türkiye’de ancak şiveyle ve şişman şakasıyla güldürebilen komedi dizileri için tercih ediliyordu. Kilo verip bambaşka bir görünüme kavuştuğunda da yine komedi projelerinin esas oğlanı oldu. İzleyici için mutlu evliliği ve çocuğuyla örnek bir hayat süren, televizyonda herkesi güldüren bir figürdü. Ama boşanması ve “Sefirin Kızı” dizisi her şeyi değiştirdi!

Uraz Kaygılaroğlu Melis İşiten Ada

Büyük aşk yaşayıp yıldırım nikahıyla evlenen Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu, Instagram’ın en popüler çiftleri arasında yer alıyordu. Bu yüzden, ayrılıklarını da Instagram’dan duyurdular. Bu açıklamadan bir hafta önce mutluluk pozları paylaşan çiftin arasında neler geçti, bilinmiyor! Ama beş yıllık evliliklerini son derece medeni bir şekilde sonlandırdıkları kesin. Uraz Kaygılaroğlu’nun bambaşka birine dönüştüğü de!

Aşklarıyla Gündemden Düşmüyor

Uraz Kaygılaroğlu, boşandıktan sonra hem kariyer hem de özel hayat seçimleriyle bambaşka yönlerini gösterdi. “Sefirin Kızı”nın en sevilen karakterlerinden Gediz’e hayat verdi ve bir jön olabileceğini gösterdi. Özel hayatında ise adı pek çok isimle anıldı. Kameralara yansıyan aşkları ise Berrak Tüzünataç’la yaşadığı kısa birliktelik ve Gülcan Arslan’la tatildeki dudak dudağa halleriydi. Ama Gülcan Arslan’la tatil biter bitmez ayrıldıkları konuşuldu. Üstelik, bu iki aşk arasında çok bir zaman da yoktu. Böylece, Uraz Kaygılaroğlu’nun hem jön olabileceğini hem de epey çapkın olduğunu gördük! Bugün de, eski eşinin doğum gününü Instagram’da kutlaması takipçilerine aşk geçmişini tekrar hatırlattı.

Medeniyet Show

Aslında, eski eşler Melis İşiten ve Uraz Kaygılaroğlu, kızları Ada için sık sık bir araya geliyor. Hatta birbirlerine çok yakın evlerde oturdukları da konuşuluyor. Özel günlerde ailece bir araya geldiklerinde de bol bol paylaşım yapıyorlar. Zaman zaman birbirlerinin projelerine de destek oluyorlar ama doğum günü paylaşımını pek görmemiştik!

Uraz Kaygılaroğlu Melis İşiten

Nice yaşlara canım benim” diyerek eski eşini kutlayan Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medyada bir karmaşaya yol açtı. Bazıları çok takdir ederken, bazıları da “Bu kadarına gerek var mıydı?” diyor! Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz