Yasak Elma’nın Ender’i Çok Eğlendi! Şevval Sam Hayranlarının Kendisinin Hatalarını Derlediği Videoyu Paylaştı

Aleyna

Haberler

22 Mart 2021

Yasak Elma’nın Ender’i Çok Eğlendi! Şevval Sam Hayranlarının Kendisinin Hatalarını Derlediği Videoyu Paylaştı

Ünlü oyuncu ve müzisyen Şevval Sam, hayranlarının gazabına (!) uğradı. Hayranlarının şarkı söylerken yaptığı hataları birleştirerek hazırladığı video, Sam’ı çok güldürdü.

şevval sam

Şevval Sam, on parmağında on marifet bir insan! Yıllardır hem oyuncu olarak dizilerde hem de şarkıcı olarak sahnelerde izlediğimiz bir isim. Oyunculuk kariyeri 1990’ların popüler dizisi “Süper Baba” ile başladı, müzik kariyeri ise 2006’da çıkardığı “Sek” albümüyle. O günden beri de Şevval Sam’ı sahnelerde daha çok türküler eşliğinde izliyoruz.

Şevval Sam

Ancak Şevval Sam’ın güzel sesinden pandemi nedeniyle mahrum kaldık. Ünlü isim de dört sezondur oynadığı “Yasak Elma” sayesinde maddi olarak zorlanmadığını ama sahnelerden uzak kalmanın çok zor olduğunu söylüyor. Sahne özlemi ve müzik yapma isteği tavana vurunca da kendini stüdyoya atıyor!

İranlı Dostlarını Unutmadı

Şevval Sam

Şevval Sam’ı sahnelerde göremesek de sık sık Instagram’da şarkı söylerken görmeye başladık. Stüdyoya girip yeni şarkıları için çalışmaya başlayan Şevval Sam, son olarak İranlı dostlarına Farsça bir şarkı söylemişti.

Sıkı önlemler altında prova yaptıkları anları da böyle paylaşmıştı.

Bugün anladık ki, “Yasak Elma”da her hafta izlemek Şevval Sam hayranlarını kesmiyor, sahnedeki hatalarını bile özlüyorlar!

“Fail moments”

Şevval Sam

Şevval Sam, hayranlarının oluşturduğu bir kolaj videoyu paylaştı. Ama bu hayran videosu biraz farklı, Şevval Sam’ı övmek yerine hatalarına odaklanıyor!

Şevval Sam’ın katıldığı bir programda “Sahnede sözü unuttuğum çok oldu” sözüyle açılan video, ünlü ismin sahnede hata yaptığı neredeyse her anı gösteriyor! Başkası olsa belki de videoyu sildirirdi ama Şevval Sam videoyu kahkahalarla paylaştı. Hem çok yetenekli hem de komplekssiz biri!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz