Aşkın Tarifi’nin Fırat’ı Kadir Doğulu Neslihan Atagül’ün Kıskançlık Krizlerinden Sonra Bakın Hangi Mesleğe Atıldı?

Buket S

Haberler

23 Temmuz 2021

Aşkın Tarifi’nin Fırat’ı Kadir Doğulu Neslihan Atagül’ün Kıskançlık Krizlerinden Sonra Bakın Hangi Mesleğe Atıldı?

Aşkın Tarifi dizisinde hayat verdiği Fırat Karakteriyle gönülleri fetheden Kadir Doğulu, son günlerde gündemden düşmüyor. Dizideki partneri Serra Arıtürk ile samimi videoları olay yaratan Kadir Doğulu’nun senaryo gereği diziden ayrılacağı haberi kulisleri çalkalarken, Doğulu kendsi için alternatif bir meslek yaratıyor.

Aşkın Tarifi Döngüyü Kırdı

Son dönemlerin en gözde oyuncularından olan Kadir Doğulu’yu ilk olarak Küçük Sırlar dizisinde hayat verdiği Ali karakteri ile tanıdık. Daha ilk projesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kadir Doğulu, sonrasında da birçok dizide rol aldı.

blank

Başrol oyuncusu olarak yer aldığı Fatih Harbiye dizisi Kadir Doğulu’nun hayatında adeta bir dönüm noktası oldu. Hem kariyerinde yükseliş yaşadığı hem de hayatının aşkını bulduğu Fatih Harbiye, Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün en özel projesi oldu.

blank

2010 yılından sonra hiç ara vermeden dizilerde yer almaya devam eden Kadir Doğulu’nun yer aldığı Küçük Sırlar, Fatih Harbiye ve Muhteşem Yüzyıl dışındaki diziler ne yazık ki beklenen reytingi alamayınca pek uzun ömürlü olmadı. Fakat geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Aşkın Tarifi, bu döngüyü kırdı.

Samimi Görüntüleri Eşine Kıskançlık Krizleri Yaşattı

blank

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrollerini paylaştığı Aşkın Tarifi, ilk bölümden itibaren yazın en sevilen dizileri arasına girdi. Reyting listelerinin üst sıralarına yerleşmeyi başaran Aşkın Tarifi, konusundan çok oyuncuları ile gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Kadir Doğulu’nun sosyal medya hesabında, Serra Arıtürk ile paylaştığı samimi görüntüler, herkesi şaşırttı.

blank

Bunun tamamen dizinin reklamı ile ilgili olduğunu açıklayan Kadir Doğulu yine de Neslihan Atagül’ün kendisini kıskandığına dair ortaya atılan iddialardan kurtulamadı. Her ne kadar çiftimiz profesyonelliğin özel hayatlarına zarar veremeyeceğini belirtse de kıskançlık dedikodularının ardı arkası kesilmedi. Hatta Kadir Doğulu’nun diziden ayrılacağı bile söylendi.

Diziden Ayrılacağı Konuşulan Kadir Doğulu Yeni Bir Meslek Buldu

Hal böyle olunca da Kadir Doğulu kendisine başka bir meslek bulmak zorunda kaldı. Oyunculuğu bir kenara koyan Kadir doğulu, dolmuş şoförlüğüne soyundu. Yapım ekibine ait minibüsün direksiyonuna geçen Doğulu’nun o görüntüleri izleyenleri gülme krizine soktu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz