Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Eski Sosyetik Günleriyle İlgili Şaşırtan İtiraf: Kimse Beklemiyordu

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola’dan Eski Sosyetik Günleriyle İlgili Şaşırtan İtiraf: Kimse Beklemiyordu

Masumlar Apartmanı’nda sergilediği oyunculukla kalplerimizi fetheden Ezgi Mola, sosyal medya paylaşımları ile de yüzümüzü gülümsetiyor. Ünlü oyuncunun bugün sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşım ve özlediğini söylediği eski sosyetik yaşantısı, takipçileri tarafından bir hayli merak ediliyor.

Masumlar Apartmanı Kariyerinin Zirvesi Oldu

Yetenekli oyuncu Ezgi Mola, 2000 yılında Karate Can adlı dizi ile televizyon ekranlarında boy göstermeye başladı. Uzun yıllar birçok dizide rol alan Mola’nın tanınması ise 2005 yılında rol aldığı Organize İşler filmi ile oldu. Sonrasında da birçok dizi ve filmde rol alan Ezgi Mola, Arkadaşım Hoşgeldin, Kocan Kadar Konuş, Celal ile Ceren, Patron Mutlu Son İstiyor ve Maide’nin Altın Günü gibi projelerle kariyerinde ilerleme kaydetti.

blank

Bunların yanısıra sosyal medya hesabında paylaştığı tiplemeler ve Enis Arıkan ile olan dostluğu bir hayli ilgi gören Ezgi Mola’nın yeteneği geniş çevrelerce keşfedilince, geçtiğimiz sezonda Masumlar Apartmanı adlı dizide dev bir kadro ile başrol olarak yer aldı.

blank

Psikolojik problemleri olan Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola, her bölümde izleyicilere görsel bir şölen yaşattı. Canlandırdığı safiye karakteri ise sanki yan apartmanda yaşayan komşumuzmuş gibi hayatımızda yer etti. Sezon biter bitmez ise Erşan Kuneri dizisinin çekimleri için kamera karşısına geçti.

Şalgam & Balgam’a Kapak Oldu

blank

Bundan 4 yıl önce Ezgi Mola, teknede çekilen bir fotoğrafını, hayali bir derginin kapak fotoğrafı olarak yayınlamış ve takipçilerini trollemişti. Şalgam & Balgam adlı hayali dergisine poz verip “Ezgi Mola Aşırı Pahalı Yatının Kapılarını Ş&B İçin Açtı” şeklinde paylaşan Ezgi Mola, bugün de bu paylaşımı hatırlatarak yine takipçilerini güldürdü.

blank

“Eski sosyetik yaşamımı özlüyorum” notu ile aynı fotoğrafı paylaşan Ezgi Mola, bu gönderi ile yakın arkadaşı Enis Arıkan’a sataşmayı da ihmal etmedi. Enis Arıkan’dan henüz bir cevap gelmedi, ancak gözler yakışıklı oyuncunun sosyal medya hesabına çevrildi. Bakalım iki arkadaşın sataşmaları nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz