Buse Varol’a Rahat Yok! Tatilde Bile Ekmek Parası Peşinde

Aleyna

Haberler

30 Mayıs 2021

Buse Varol’a Rahat Yok! Tatilde Bile Ekmek Parası Peşinde

Alişan’ın da sunucusu olduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı final yapınca Tektaş ailesi soluğu tatilde aldı. Fakat Buse Varol tatilde bile rahat yüzü görmedi.

Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah, Cuma günü 209. bölümü ile ekranlara veda etti. İddialara göre hem Demet Akalın’ın tempo yüzünden yaşadığı gönülsüzlük hem de reytinglerin istikrarsızlığı birleşince yapım ekibinin ortak kararı ile program sezon finali yapmak yerine bitti.

blank

Deniz Seki’nin konuk olduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah’ın 209. bölümü, şarkılarla izleyenleri coştururken bir yandan da duygusal vedalarla göz yaşlarına boğdu. Bir ara kırılıp tekrar barışan Demet Akalın ve Deniz Seki’nin bir araya geldiği programda jestler birbirini kovaladı. Demet Akalın ve Alişan Deniz Seki’nin yoluna gül dökerken, Seki de arkadaşlarına leziz mi leziz bir final pastası getirdi.

O da Boş Durmadı

Eşi stüdyoda ter dökerken Buse Varol da boş durmadı elbet. Instagram hesabı bir çok kullanıcı tarafından takip edilen oyuncu Buse Varol, özellikle kızı Eliz’in çok küçük olması sebebiyle setlere dönmek yerine sosyal medya üzerinden çalışmayı tercih etti. Bu süreçte adeta bir sosyal medya fenomeni haline dönüşan Varol, yaptığı reklam anlaşmaları sayesinde evine ekmek parası getirdi.

Soluğu Kıbrıs’ta Aldılar

blank

Alişan’ın sunuculuğunu yaptığı program final yapınca Tektaş ailesi soluğu Kıbrıs’ta aldı. Oğulları Burak ve kızları Eliz ile birlikte tatile çıkan Alişan- Buse Varol çiftine Buse Varol’un kardeşi Kaan Varol da eşlik etti. Ancak Buse Varol tatilde de boş durmadı.

blank

Keyfin yanı sıra sosyal medya hesabından da reklam yapan Buse Varol, tatilde bile çalıştı. Gözler tekrar oyunculuğa döneceğini belirten Buse Varol’dan gelecek habere çevrildi. Bakalım güzel oyuncu gelecek sezonda bir projede yer alacak mı yoksa sosyal medya üzerinden çalışmaya devam mı edecek.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz