Aşka Geldi Öpücüklere Doyamadı: Hande Erçel Paylaştığı Olay Fotoğrafla Herkesin Dikkatini Çekmeyi Başardı!

Aleyna

Haberler

12 Ekim 2021

Aşka Geldi Öpücüklere Doyamadı: Hande Erçel Paylaştığı Olay Fotoğrafla Herkesin Dikkatini Çekmeyi Başardı!

Hande Erçel, son zamanların en popüler isimlerinden biri. Güzel oyuncu, şu sıralar yoğun çalışma temposundan sıyrılıp kendisine ve sevdiklerine zaman ayırıyor olsa da hayran kitlesi tarafından her zaman takip ediliyor. Şimdilerde pek ortalarda görünmeyen Hande Erçel, 24 milyon takipçili Instagram hesabından paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Geçtiğimiz saatlerde bir paylaşım yapan Hande Erçel, aşka gelmiş halleriyle herkesi şaşırttı ve ”Ne oluyor?” dedirtti. İşte o paylaşım!

Dünyaca Büyük Bir Başarı!

Hande Erçel, neredeyse iki yıldır Sen Çal Kapımı adlı romantik komedi dizisinde oynuyordu. Sevgilisi Kerem Bürsin ile partner olan güzel oyuncu, dizinin final yapacağı haberini verdiğinde hepimizi üzmüştü.

Sen Çal Kapımı finali, Twitter üzerinde 24 saat içerisinde en çok bahsedilen dizi olarak dünyaca büyük bir başarı elde etmiş ve diğer ülkelerin basınında da bu başarı ile yer almıştı.

Şimdilerde set yorgunluğunu üzerinden atmak için çabalayan ve yeni projeleri değerlendiren Hande Erçel, Instagram hesabından paylaşım yapmayı sürdürüyor ve her paylaşımıyla takipçilerini sevindiriyor.

Geçtiğimiz saatlerde bu paylaşımlarının arasına bir yenisini daha ekleyen Hande Erçel, aşık halleri ile gözlerden kaçmadı.

Öpücükler Havada Uçuştu!

Köpeği ile yataktaki bu pozunu paylaşan Hande Erçel, dostuna olan sevgisini bir kez daha gösterdi. Günaydın pozunu paylaşan Hande Erçel, takipçilerinden de büyük bir beğeni aldı. Hayvanlara olan sevgisini hepimizin bildiği Hande Erçel, köpeğini hiçbir zaman yanından ayırmamasıyla dikkat çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz