Mehmet Ali Erbil Sonunda Özür Diledi: Ece Ronay’ın İfşaladığı Mehmet Ali Erbil’den Gelen Özür Açıklaması Şaşırttı!

Aleyna

Haberler

12 Ekim 2021

Mehmet Ali Erbil Sonunda Özür Diledi: Ece Ronay’ın İfşaladığı Mehmet Ali Erbil’den Gelen Özür Açıklaması Şaşırttı!

Türkiye’nin sevilen şovmenlerinden Mehmet Ali Erbil’in çapkınlıkları dur durak bilmiyor, Instagram hesabından birçok kadınla arkadaşlık kuran Mehmet Ali Erbil, klibinde rol aldığı Ece Ronay’la mesajlarının ifşa olmasının ardından Tiktok fenomeni hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı. Bir süre gündemi rahatsız eden bu konunun ardından, İbrahim Tatlıses konseri öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mehmet Ali Erbil, tüm Türkiye’den özür dileyerek herkesi şaşırtmayı başardı.

İfşa Edilmişti!

Bildiğiniz gibi önceki hafta Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay arasında geçen WhatsApp konuşmalarının ifşa olması üzerine büyük bir kavga çıkmıştı. Ünlü Tiktok fenomeni Ece Ronay, yeni çıkartacağı şarkısının klibinde oynayan Mehmet Ali Erbil’le mesajlarını ifşa etmişti. Bu ifşanın ardından Mehmet Ali Erbil’den yanıt gecikmemişti elbette; “Ben istedim ki genç bir ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağına düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması benim buna sessiz kalayacağım anlamına gelmiyor tabii ki. Ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil, savcılık makamına sunacağım.

blank

Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım. Değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyi niyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanlara itibar etmemesini rica ederek, kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum.”

Mehmet Ali Erbil’den Özür!

blank

Tüm bu yaşananların ardından hem Mehmet Ali Erbil hem de Ece Ronay farklı magazin programlarına katılarak olayı kendi bakış açılarından anlatmıştı. Bugün ise Mehmet Ali Erbil, İbrahim Tatlıses konseri öncesi basın mensuplarıyla sohbet etti. Elbette bu sohbetin konularından biri de Ece Ronay’la ilgiliydi; “Daha fazla ince eleyip sık dokurum artık. Eleyip sık dokumadığımın farkına vardım. Bir tek yanlışım o. Özür diliyorum kamuoyundan yani” Mali, “Bundan sonra da sosyal medyada yürümeyin” diyen bir basın mensubuna ise “Bundan sonra sosyal medyada yürümeyeceğim. Benim en büyük yürümem takibe takip…” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz