Söylemezsem Olmaz’ın Magazin Kraliçesi Seren Serengil Yine Anti-Metresliğini Ulu Orta Duyurdu: “Hanginizin Kocası…”

Aleyna

Haberler

12 Ekim 2021

Söylemezsem Olmaz’ın Magazin Kraliçesi Seren Serengil Yine Anti-Metresliğini Ulu Orta Duyurdu: “Hanginizin Kocası…”

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz’ın sevilen yorumcularından Seren Serengil bildiğiniz gibi Türkiye’nin en büyük anti-metreslerinden biri. Evli erkeklerle birlikte olan kadınlara büyük bir nefret duyan güzel yorumcu, bugünkü Instagram paylaşımıyla yine hasımlarına mesaj göndermekten geri durmadı. Bakalım Seren Serengil bu sefer kimlere neler söylemiş?

Sevgilisi Bir An Olsun Yanından Ayrılmıyor!

Bildiğiniz gibi Seren Serengil, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle zor günler geçiriyor. Geçtiğimiz sene zayıflama ameliyatı olduktan sonra kilo vermesini durduramayan güzelimiz ayda birkaç kez hastaneye gitmek durumunda kalıyor. Yediklerinin ona hiç yaramadığını söyleyen Seren Serengil’in en büyük destekçisi ise sevgilisi Mustafa Rahman Tohma!

blank

Sevgilisi Seren Serengil için pek çok fedakarlık yapan Tohma, bir an olsun Seren Serengil’in yanından ayrılmıyor. Birlikte yaşayan çiftimiz eğlenceli anlarını ise Instagram hesabından sık sık yayınlıyor. Hastalığı nedeniyle zor günler geçiren Seren Serengil bir gün bile çalışmaktan geri durmuyor, en son birçok mayo ve ayakkabı modeliyle karşımıza çıkan güzel yorumcu şimdilerde kendisine mağaza bile açtı!

blank

Seren Serengil Yine Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Kış dönemi için çizmeler, botlar ve ceketler üreten Seren Serengil, yeni mağazası için koşturmaya ve çalışmaya devam ediyor. Hal böyle olunca eskisi kadar hasımlarına laf çarpmaya vakti olmuyor. Son zamanlarda sadece Söylemezsem Olmaz masasında gıybet yapan Seren Serengil, bugün son paylaşımı ile herkesi şaşırtmayı başardı.

blank

Genellikle yeni parçalarını ve mağazasını paylaşan Seren Serengil, bugün yine hasımlarına laf sokmaktan geri durmadı. Evli erkeklerle birlikte olan kadınlara bütün nefret duyan Seren Serengil şu sözleriyle herkesi şaşırttı, acaba bu atıf kime? “Bundan sonra hanginizin kocası kimle sizi aldatıyorsa o kadının adını pankart yaptırıp oturduğu mahalleye asıyoruz! Pankart parası ve story benden.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz