Şeyma Subaşı Meedo Sponsorluğunda İş Kadınlığına Soyundu: Fabrika Fabrika Gezerek Anlaşmalar Yapmaya Başladı!

Aleyna

Haberler

12 Ekim 2021

Şeyma Subaşı Meedo Sponsorluğunda İş Kadınlığına Soyundu: Fabrika Fabrika Gezerek Anlaşmalar Yapmaya Başladı!

Instagram’ın en çok konuşulan güzellerinden Şeyma Subaşı, iş kadını olmak için kolları sıvadı! Milyoner sevgilisi Meedo sponsorluğunda yeni işlere atılan Şeyma Subaşı bildiğiniz gibi uzun yıllardır farklı iş kollarında faaliyet göstermiş ancak başarılı olmamıştı. Son olarak bir spor giyim markası kuran ve burada da dikiş tutturamayan Şeyma Subaşı, bu sefer Meedo’nun parasıyla büyük bir iş kurmaya niyet etti. Hatta bunun için İstanbul’a yakın fabrikaları gezerek toplantılar yapmaya başladı. Ürünleri üretileceği yerleri tek tek gezen ve imzalar atan Şeyma Subaşı, anlaşılan bu defa dünya markası olmaya niyet etmiş durumda!

Şeyma Subaşı ve Meedo

Bu Sefer Çok İddialı!

Acun Ilıcalı ile hayatımıza giren ve çıkmak bilmeyen Şeyma Subaşı uzun yıllardır kendine yeni bir meslek arayışında. Bu uğurda pek çok kere kurduğu işleri iflasa sürükleyen güzelimiz, ilk olarak Acun Ilıcalı’nın Yok Böyle Dans programında kostümlerden sorumluydu. Sonrasında da Nişantaşı’nda kendine butik açan güzelimiz kısa sürede moda sektöründe başarılı olamayacağını anlayıp daha farklı alanlara yöneldi.

blank

Teknoloji girişimciliğine heves eden Şeyma Subaşı, It Is Ok ismini verdiği bir application ile karşımıza çıktı ancak bu uygulamanın da ömrü çok uzun olmadı! Teknoloji girişimciliğinden de vazgeçen Şeyma Subaşı bu defa da Bebek’in en güzel yerinde Healthyish isminde bir kafe açtı ancak bu kafede iflasa sürüklendi. Her başarısızlığı ile başarıya bir adım daha yaklaşan güzelimiz son olarak Babe Activewear isminde spor kıyafetleri markası çıkarttı. Sonradan bu markanın Şeyma’ya ait olmadığına dair iddialar gündeme gelse de; Babe Activewear da başarısızlıkla sonuçlandı.

Şeyma Fabrika Fabrika Geziyor!

blank

Tüm bu başarısız denemelerinin ardından yılmadan iş kadınlığına devam eden Şeyma Subaşı, şimdi de dünyayı gezmekten sıkılmış olacak ki; milyoner sevgilisi Meedo’nun sponsorluğunda yeni bir marka çıkartmaya hazırlanıyor. Hem de sabah kalktığından itibaren gün içinde kullandığı ne varsa onları üretmeye başlayacakmış! Merakla bekliyoruz…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz