Buse Varol Ortalığı Yıktı Geçti! Alişan’ın Eşi Buse Varol Paylaştığı Olay Fotoğrafla Görenleri Kendine Hayran Bıraktı!

Aleyna

Haberler

12 Ekim 2021

Buse Varol Ortalığı Yıktı Geçti! Alişan’ın Eşi Buse Varol Paylaştığı Olay Fotoğrafla Görenleri Kendine Hayran Bıraktı!

Buse Varol, son zamanların en çok takip edilen isimlerinden biri. Alişan ile olan birlikteliğinin duyulmasının ardından büyük bir üne kavuşan güzel isim, şimdilerde sosyal medya fenomenliği yapıyor ve 1,5 milyon takipçisi ile sürekli etkileşim halinde bulunuyor. Ailesiyle de bolca vakit geçiren Buse Varol, hayatına dair neredeyse tüm ayrıntıları sosyal medyadan paylaşırken bir yandan da güzelliğini konuşturuyor.

Kötü Günler Geride Kalıyor!

Alişan, geçtiğimiz aylarda Covid-19 nedeniyle kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmişti. Eşini bu zorlu zamanlarında bir an olsun yalnız bırakmayan Buse Varol, bu hareketiyle tebrikleri üzerine toplamıştı.

Şimdilerde Alişan ve Buse Varol, yavaş yavaş kötü günleri geride bırakmaya ve eski saadetlerine kavuşmaya başladılar ve bu durum onların hayranlarını da epeyce sevindirdi.

Oğlu Burak’ın okula başlamasıyla yoğun bir tempoya giren Buse Varol, oğlunu bir an olsun yalnız bırakmıyor. Evladıyla birlikte neredeyse her gün okula gidip gelen Buse Varol, bu yoğun temponun içinde kendine vakit ayırmayı da ihmal etmiyor.

Instagram üzerinden aktif olarak paylaşım yapan ünlü isim, güzelliği ile görenleri büyülemeyi başarıyor.

Bu Ne Güzellik!

Geçtiğimiz saatlerde bu fotoğrafını paylaşan Buse Varol dakikalar içinde on binlerce beğeni aldı ve ne kadar güzel olduğunu bir kez daha kanıtladı. Eşinin bu hallerini gören Alişan ise bu fotoğrafın altına kalp emojisi koyarak daha aşkını ilan etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz