Sabah Sabah Ter İçinde Kaldı! Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel’in Dekoltesi Instagram’ı Salladı

Aleyna

Haberler

29 Temmuz 2021

Sabah Sabah Ter İçinde Kaldı! Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel’in Dekoltesi Instagram’ı Salladı

Ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medyadaki iddialı paylaşımlarına devam ediyor. Bu sabah erkenden kalkıp spor yapan Hande Erçel, “Her şey çok güzel olacak” mesajıyla gönülleri fethetti.

Hande Erçel

Sevilen oyuncu Hande Erçel, şu sıralar kariyerinin zirvesinde dolaşıyor. Oyunculuk hayalinin peşinden İstanbul’a gelen ve bütün fırsatları kovalayan Hande Erçel, ilk çıkışını 2015’in en sevilen dizilerinden “Güneşin Kızları” ile yaptı. Tıpkı partnerleri Burcu Özberk, Berk Atan ve Tolga Sarıtaş gibi, dizi bittiğinde artık bir başrol oyuncusuydu. Sonrasında, “Ak Laftan Anlamaz” ile romantik komedideki başarısını gözler önüne serdi. Ama sorunlar da o zaman başladı! Daha ilk başrolüyle ödüller alan Hande Erçel’in hem oyunculuğu hem de fiziği yerden yere vuruldu. “Bazlama surat” davası hala sürüyor mesela!

Yeniden Zirveye Çıktı

Hande Erçel

Hande Erçel, özellikle sosyal medyada olağanüstü bir hayran kitlesine sahip olduğu için kredisi yüksekti. Bu yüzden projelerde her zaman kendine yer buluyordu. Ama bu bile bir eleştiri yağmuruna sebep oldu! Ratingden yana yüzü gülmeyen bir oyuncunun neden sürekli başrol oynadığı sorgulanıyordu. Neyse ki, Hande Erçel bu eleştirilere kulak tıkadı ve kendini daha iyi olmaya adadı. Zamanla oyunculuğu çok gelişen ünlü isim, asıl değişimi fiziğinde gerçekleştirdi. Kilo veren ve “güzellik standartlarına” uymaya çalışan ünlü isim, artık eleştirilerle değil, göz alıcı güzelliğiyle haber oluyor. Son paylaşımı ise bu değişimi neye borçlu olduğunu tekrar ortaya koydu.

Ter İçinde Kaldı

Ünlü oyuncu, son dizisi “Sen Çal Kapımı” sayesinde yurt dışında da tanınmaya başladı. Böylece, 23.4 milyon takipçiyle Instagram’da en çok takip edilen Türk oyuncu oldu. Haliyle, ne paylaşsa anında sosyal medyada gündem olmaya başladı. Son paylaşımı ise ne kadar azimli olduğunu gösterdi.

Sabahın köründe kalkıp spor yapan Hande Erçel, ter içindeki halini paylaştı. Yine de, ona çok yakışan pozitif enerjisinden ödün vermedi ve “Better days are coming” (Daha iyi günler gelecek) mesajı vererek takdir topladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz