Aslı Enver’e Neler Oluyor? Hayatıma Heyecan Katayım Derken Başına Bir İş Getirmese Bari!

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Aslı Enver’e Neler Oluyor? Hayatıma Heyecan Katayım Derken Başına Bir İş Getirmese Bari!

Kavak Yelleri’nde canlandırdığı Mine karakteri ile şöhreti yakalayan Aslı Enver, bir daha da hayatımızdan çıkmadı. Hem güzelliği hem de oyunculuğuyla kalbimizi çalmayı başaran Enver, şu sıralar hayatına heyecan katmak için her şeyi yaptı.

Kavak Yelleri ile Yıldızı Parladı

İlk olarak hayat bilgisinde yan karakter olarak yer alan Aslı Enver asıl yükselişi kavak yelleri ile yakaladı. Hayat verdiği Mine Ergun karakteri ile akıllarda yer eden güzel oyuncunun bu dizi ile adeta yıldızı parladı. Kavak yellerinden sonra da Aslı Enver’e gelen tekliflerin ardı arkası kesilmedi.

blank

Kavak Yelleri’nden sonra Suskunlar, Kayıp, Bana Artık Hicran De, Mutlu Ol Yeter gibi projelerde yer alan Aslı Enver, başrollerini Özcan Deniz ile paylaştığı İstanbullu Gelin dizisiyle kariyerinin zirvesine yerleşti. Son olarak 2020 yılında Babil’de izlediğimiz güzel oyuncu, şu sıralar bir projede yer almak yerine kendine vakit ayırmayı tercih etti.

Aşk Hayatı da Bir Hayli Olaylı Geçti

blank

Bir zamanlar Masumlar Apartmanı’nın Han’ı Birkan Sokullu ile evlenen ancak 3 yıl sonra ayrılan Aslı Enver, Murat Boz ve Burak Özçivit ile birlikte rol aldığı Kardeşim Benim adlı filmden sonra rol arkadaşı Murat Boz’a gönlünü kaptırdı. Çalkantılı bir aşk yaayan ve sonunda ayrılan ikilinin adı uzun süre gündemden düşmedi.

blank

Şu sıralar adı kimselerle anılmayan Aslı Enver, tam olarak kendi kabuğuna çekildi. İnstagram fotoğraflarıyla hepimizi büyüleyen güzel oyuncu, verdiği cesur pozlarla magazinin gündemine yerleşti. Aslı Enver hakkında yazılan “sosyal medyayı yakıp geçti” haberleri uzun süre manşetlerden düşmedi.

Hayatına Heyecan Katmak İçin Ekstrem Sporlara Yöneldi

blank

Babil’den sonra herhangi bir projede izlemediğimiz Aslı Enver, hayatına renk katmak için ekstrem sporlara yöneldi. Geçtiğimiz günlerde ringde boks yaparken görüntülenen güzel oyuncu şimdi de scuba divinge merak sardı. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Aslı Enver’in dalış fotoğrafları takipçileri tarafından bir hayli ilgi gördü. Umuyoruz ki Aslı Enver hayatına heyecan katmak isterken başına bir iş getirmez!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz