Esra Erol’un Alişan ile Nikah Masasından Dönen Kardeşi Eda Erol İnstagram’ı Cayır Cayır Yaktı!

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Esra Erol’un Alişan ile Nikah Masasından Dönen Kardeşi Eda Erol İnstagram’ı Cayır Cayır Yaktı!

Esra Erol’un en küçük kardeşi Eda Erol, instagramı ateşe vermeye devam ediyor. Bir zamanlar Alişan ile nikahlanmanın eşiğinden dönen oyuncu,yaz tatilinin keyfini çıkarıyor.

İşlerinden Çok Aşkları ile Tanındı

Eda Erol, 1986 yılında dünyaya geldi. Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı bitiren Erol, Neşe Erberk Ajans’a kayıt olarak kariyerinin en önemli adımını attı. İlk olarak stajyer mafya filmi ile ekranlara gelen Eda Erol, ardından 46 Yok Olan’da rol aldı.

Ancak adı rol aldığı dizi ve filmlerden çok, Alişan ile yaşadığı aşkla konuşuldu. Alişan ve Eda Erol, bir dönem nişanlanmışlardı. Bir anda ortaya çıkan ilişki, nikaha doğru hızlı bir yol almaya başlamıştı. Alişan evini tutmuş, eşyalarını almış, hatta 1 yıllık ev kirasını da ödemişti. Çiftin nikah günü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programına göre belirlenmişti, böylece nikahları Cumhurbaşkanı tarafından kıyılacaktı.

Birden Bire Ayrılık Haberi Geldi

blank

Herşey rüya gibi giderken birden bire Eda Erol’un sosyal medya hesabında bir ayrılık duyurusu belirdi. Alişan ile ilişkilerini noktaladıklarını söyleyen Eda Erol, ayrılık sebebi ile ilgili hiçbir bilgi vermedi. Bu paylaşımdan sonra Eda Erol’un ablası Bihter Erol bir açıklama yaptı ve Eda Erol’un hesabının başkaları tarafından ele geçirdiğini, o paylaşımı Eda Erol’un yapmadığını, çift arasında herhangi bir ayrılığın söz konusu olmadığını söyledi. Ancak gerçek ortaya çıktı ki paylaşım Eda Erol’a aitmiş.

Eski Sevgilisi Gerçekleri Ortaya Çıkardı

blank

Alişan ayrılık haberleri ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Eda Erol tarafından da sorulara bir cevap gelmedi. Ancak ortaya öyle bir isim çıktı ki, tüm soru işaretleri silindi. Ogan Şenyolcu bütün sorulara cevap verdi. Bahsi geçen isim, Esra Erol’da İzdivaç programının yapım koordinatörüydü.

blank

Açıklamasında “Biliyorsunuz, herkes biliyor. Biz Eda Erol’la büyük bir aşk yaşıyorduk. Ama her ne olduysa bilemiyorum, ortalık karıştı ve sonrasında bir baktım Alişan’la Eda Erol nişanlanıyor, evlenecekler haberi her yerde! Ben Esra Erol’da programının yapım koordinatörüydüm. Zaten bu olaylar benden gizli gelişirken, bir anda işten çıkarıldım. Kendimi kapı önünde bulduktan sonra sevgilimi de Alişan’la fotoğraf çektirirken gördüm. Ama o fotoğraflarda Eda’nın hiç de mutlu olmadığını, ortada bir oyun olduğunu anladım.” ifadelerine yer verdi.

Eda Erol İnstagramı Yakmaya Devam Etti

Bu çalkantıları geride bırakan Eda Erol, hayatına kaldığı yerden devam etti. Güzel oyuncunun sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar alımını gözler önüne sererken görenlerin içini eritti. Anlaşılan o ki tatile devam eden Eda Erol, instagramı ateşe vermeye devam edecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz