Bir Çiftimize Daha Nazar Değdi! Seda Sayan’ın Oğlu Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu Ayrıldı mı? Fotoğraflar Nerede?

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Bir Çiftimize Daha Nazar Değdi! Seda Sayan’ın Oğlu Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu Ayrıldı mı? Fotoğraflar Nerede?

Uzun zamandır birliktelik yaşayan Ezgi Eyüboğlu ve Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’in, geçtiğimiz hafta sonunda ilişkilerini bitirdiği ve ayrıldıkları iddia edildi! Magazin kulislerinde kulaktan kulağa yayılan bu haberin ardından Ezgi Eyüboğlu’nun Oğulcan Engin’le fotoğraflarını kaldırması, ortaya atılan iddiayı güçlendirdi. Taraflardan henüz açıklama gelmemiş olsa da; eğer bu iddia doğruysa, evleneceklerine kesin gözüyle baktığımız bir çiftimizi daha kaybettik!

Seda Sayan’a Sitem!

Seda Sayan ve Sinan Engin’in evliliklerinden dünyaya gelen Oğulcan Engin, magazincilerin yakından takip ettiği isimlerden biri. Ee insanın hem annesi hem de babası ünlü olunca direkt olarak takip edilen biri olarak dünyaya geliyor. Magazin sansasyonlarından uzak yaşamaya gayret eden Oğulcan Engin, son zamanlarda Kaan Yıldırım’ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu ile güzel bir birliktelik yaşıyordu. Hatta evleneceklerine kesin gözüyle baktığımız çiftimizi bizler de çok yakıştırıyorduk doğrusu!

blank

Acun Ilıcalı’nın projelerinde görev alan Oğulcan Engin, kah Dominik’te kah İstanbul’da Acun Medya’nın her daim yanında olan bir isim. Ayrıca Cihangir’de bir mekan sahibi olan Oğulcan Engin Sık sık magazincilere yakalanıyor. Son olarak annesi Seda Sayan’ı istediği kadar göremediğini söyleyen ünlü isim annesine ufak bir sitemde bulunmuştu; “Annem bana hep destek olmuştur ama şimdiye kadar iki kere geldi. Onun da işi başından aşkın. Çalışmaktan kendisini göremiyorum. Daha sık gelsin. Babam geliyor ama annem az geliyor.”

Ayrılık İddiası!

blank

Sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ile güzel bir birliktelik yaşayan Oğulcan Engin hakkında bugün magazin kulislerinde yeni bir iddia ortaya atıldı. Söylenenlere göre Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin, geçtiğimiz hafta sonunda ilişkilerini bitirmiş! Ezgi Eyüboğlu’nun, Oğulcan Engin’le fotoğraflarını kaldırması da bu iddiayı destekleyen bir kanıt niteliği taşıyor. Bakalım taraflarımızdan açıklama gelecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz