Milli Sherlock Müge Anlı Sonunda Gerçeği Açıkladı: Ayladır Çıkan Haberler Doğru mu? Müge Anlı Devam Edecek mi?

Aleyna

ATV

28 Temmuz 2021

Milli Sherlock Müge Anlı Sonunda Gerçeği Açıkladı: Ayladır Çıkan Haberler Doğru mu? Müge Anlı Devam Edecek mi?

ATV’nin sevilen sabah programı Müge Anlı sezon finaline girdiğinden beri ortaya atılan iddiaların ardı arkası kesilmedi. Müge Anlı’nın başka bir kanala transfer olacağından tutun da, program hocalarından Rahmi Özkan’ın vefat ettiğine dair birbirinden farklı pek çok konu magazin gündemini meşgul etmeye başladı. Bu kadar sık yapılan haberler sonucunda ise Müge Anlı ve Müge Anlı’nın yapım şirketi bu işe bir “dur” dedi ve Instagram hesaplarından açıklama yayınlamaya karar verdi.

Bildiğiniz gibi ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programı artık tüm Türkiye’nin dilinde. Hatta program sezon finaline girdiğinden beri Büyükşen cinayeti konusu işlenmeye devam ediyor. Büyükşen cinayetinin ucunu bırakmayan Müge Anlı ve ekibinin ısrarları sonucunca; Metin ve Necla Büyükşen’in katil zanlıları yakalandı ve konu kapanmış oldu.

blank

En Yetkili Kişiden Açıklama Geldi!

blank

Fakat sosyal medyada Müge Anlı’nın yeni sezonda Exxen ya da TV8’e geçeceği iddiaları ve programın hocalarından Rahmi Özkan’ın vefat ettiği iddiası sık sık magazin gündeminde yer almaya devam etti. Bu iddiaların ardı arkası kesilmeyince Müge Anlı ve yapım ekibi Instagram’dan açıklama yayınlayarak Rahmi Özkan’ın sağlığı hakkında konuştu; “Uzunca bir süredir sosyal medya ve birtakım medya kuruluşlarında programımızın avukatı sayın Rahmi Özkan’ın öldüğü yönünde paylaşım ve haberler yer almaktadır. Ancak kamuoyunu meşgul etmekte olan söz konusu haber ve paylaşımlar asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili olarak hem kıymetli izleyicilerimize hem de programımıza yönelik yıpratma çabalarının son bulması adına gerekli hukuki süreçler tarafımızca ivedi şekilde başlatılacaktır. Bu tür mesnetsiz haber ve paylaşımların kimseye bir faydası olmayacağının altını çizer bundan sonraki süreçte yapılacak açıklamalardan ilgili kurum ve kişilerin sorumlu olacağını beyan ederiz. Yeni sezonda görüşmek dileğimizle.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz