Yakışıklı Jönümüz Yurt Dışına Açılıyor: İşte Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2021

Yakışıklı Jönümüz Yurt Dışına Açılıyor: İşte Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Projesi

Yakışıklı jönümüz kIvanç Tatlıtuğ uzun zamandır ekranlardan uzak kalmıştı. Şimdi ise herkesin dört gözle beklediği o haber geldi: Kıvanç Tatlıtuğ geri dönüyor! Hem de yabancı bir proje ile!

Best Model Olarak Hayatımıza Girdi

2002 yılında önce Best Model of Turkey ardından da Best Model of The Worl seçilerek hayatııza giren Kıvanç Tatlıtuğ, başrollerini Songül Öden ile paylaştığı Gümüş dizisi ile ekranlara merhaba dedi. Canlandırdığı Mehmet karakteri ile beğeni toplayan Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil dizisnde rol adı.

Aşk-ı Memnu ve Kuzey Güney ile Yıldızı Parladı

blank

Oyunculuktaki asıl sıçrayışını Aşk-ı Memnu’da yakalayan yakışıklı oyuncu, Kuzey ve Güney ile çıtayı arşa çıkardı. Son olarak Organize İşler Sazan Sarmalı’nda izlediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ, bir süredir ekranlara ara verdi. Belki de pandemi sebebiyle kendini çeken yakışıklı oyuncunun yeni bir dizide rol alacağı haberi ise herkesi heyecanlandırdı.

Yeni Projesi Netflix Dizisi Into The Night Oldu!

blank

Netflix’te yayınlanan Belçika yapımı İnto The Night dizisinin 2. sezonunda kadroya yeni bir isim katıldı. Yeni sezonda senaryosu Jason George (Narcos ve The Blacklist’in senaristi) tarafından kaleme alınacak olan dizinin yeni transferi yakışıklı jönümüz Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Diznin yapımcılığını Jason George ile birlikte Tomek Bagiński (The Witcher ve The Cathedral’in yapımcısı) üstlendi.

blank

Belçika, Plonya, Fransa, Almanya, İtalya, Rusya ve Türkiye gibi birçok ülkeden oyuncuların bir araya geldiği dizi, kadroya Kıvanç Tatlıtuğ’un da katılmasıyla uluslararası platformda daha da çekici hale geldi. Into The Night’ın 2. sezonda yönetmenliğini, adını Les Barons, La Marche and Dode Hoek ile duyuran Belçikalı yönetmen Nabil Ben Yadir ve Balthazar, The Way, Last Call gibi filmlerle tanıdığımız Fransız yönetmen Camille Delamarre üstlendi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz