Aslıhan Gürbüz’den Sert Tepki! Kerem Kupacı İle Bir Dönem Evli Olduğu İddialarına Adeta Ateş Püskürdü

Aleyna

Haberler

27 Aralık 2020

Aslıhan Gürbüz’den Sert Tepki! Kerem Kupacı İle Bir Dönem Evli Olduğu İddialarına Adeta Ateş Püskürdü

Aslıhan Gürbüz, hakkında çıkan iddialara sert bir cevap verdi. Bir dönem Hayat Bilgisi’nin Kerem’i Kerem Kupacı ile evli olduğu iddialarını hem yalanladı hem de öfkesini kustu.

Aslıhan Gürbüz yıllardır girdiği karakterlerle hayranlarının gönlünü fetheden isimlerden. 2009 yılında Bir Bulut Olsam dizisinde oynadığı başrolle televizyon camiasına kendini kabul ettirdi. Ardından 2011 yılının fenomen dizilerinden biri olan Yahşi Cazibe ile ününe ün kattı.

Aslıhan Gürbüz, geçtiğimiz yıllarda Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı Merve karakteriyle de büyük sükse yaptı. Bu karakterle farklı bir havaya bürünmüştü. Hayranlarını şaşırtmıştı!

Kırmızı Oda “Kumru”

Yeni sezonun hit dizilerinden biri olan Kırmızı Oda her hafta yeni bir karakterle izleyicileri buluşturuyor. Geçtiğimiz haftalarda Meriç Aral, Melisa Sözen, Burcu Biricik gibi başarılı oyuncular farklı karakterlerle diziyi renklendirmişti.

Şimdi de sırada Aslıhan Gürbüz var. Aslıhan Gürbüz, Kırmızı Oda dizisinde “Kumru” karakterine can verecek.

Kerem Kupacı İle Evlendi mi?

Geçtiğimiz günlerde Aslıhan Gürbüz ve Hayat Bilgisi dizisiyle hayatımızda büyük yer eden Kerem Kupacı ile ilgili büyük bir dedikodu yayıldı. Bu dedikodu daha önce de birkaç kez gündem olmuştu. Aslıhan ve Kerem ikilisinin 2011-2014 yılları arasında evli olduğu iddiaları magazin gündemini bir kez daha yerinden oynattı!

Tüm magazin sayfalarında yer alan bu bilgi Instagram’da bir magazin sayfası tarafından da yayınlanmıştı. Aslıhan Gürbüz bu haberi gördü ve adeta gözlerinden ateş fışkırdı!

Aslıhan Gürbüz, bu magazin sayfasının paylaşımının altına uzun bir yorum yaptı. “Gerçekten sıkmadı mı bu yalan haber? Bu konuyla ilgili resmi bir belge var mı elinizde mesela o dönemle ilgili? Yoksa 4 kişinin eğlendiği bir andan bir görüntü ile 10 senedir hiç evlenmemiş bir kadına boşanmış muamelesi mi çekiyorsunuz???” sözleriyle başladı yoruma. Daha devamı vardı elbette!

“Mahalledeki gıybetçi teyzelerin kulaktan kulağa yalan yanlış yaydığı türden bir saçmalığı her yeni işimde “şok haber” diye vermek hoşunuza gidiyorsa bilemem.” ifadesinden anladığımız kadarıyla daha önce de birkaç kez konu olan bu haberden sıkılmış oyuncu. Kerem Kupacı ile sadece arkadaş olduklarını iddia ediyor belli ki!

Aslıhan Gürbüz sözlerini noktalarken, “Ama ben sıkıldım ve sessiz kalamıyorum artık. Ben de insanım be admin.” şeklinde isyan etti. Bu yorumu gören magazin sayfası ise postu ortadan kaldırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz