Defne Samyeli’nden Türk Erkekleri İle Alakalı Şok Açıklama: “Bizim coğrafyadaki erkekler…”

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Defne Samyeli’nden Türk Erkekleri İle Alakalı Şok Açıklama: “Bizim coğrafyadaki erkekler…”

Ekranlarda yeni görmeye başladığımız Sol Yanım dizisinin Asena karakterine can veren Defne Samyeli, geçtiğimiz günlerde Okan Bayülgen’in Nokta programına konuk oldu. Programda öyle konular konuşuldu ki… Ortaya çarpıcı başlıklar çıktı!

Nokta Programı

Nokta programı TV 100 aracılığıyla izleyiciyle buluşuyor. Türkiye’nin yeni tanıdığı TV100 ise; Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş gibi isimlerle canlı yayınlar, programlar ve video serileri yayınlıyor.

Nokta programının bu haftaki konuğu ise sevilen yüz Defne Samyeli’ydi. Bakalım Defne Hanım’dan neler duyacağız!

Güzellik Takıntın mı Var?

Okan Bayülgen programı açtıktan sonra hızlı bir şekilde sorulara başladı. Tabii ki olmazsa olmaz bir soru geldi: Güzellik takıntın mı var?

Defne Samyeli bu soruya “Kendimi seviyorum ve her zabah kalkıp vücudumu susam yağıyla fırçalayınca mutlu oluyorum. Kendine özen gösterirsen bu beden de seni yarı yolda bırakmıyor.” açıklamasında bulundu.

Güzellik takıntısı yokmuş ama bakımlı olmayı seviyormuş güzeller güzeli oyuncu.

İlişkilerde Güven Sorunu

Okan Bayülgen’in tarafında sorular derinleşmeye başlamıştı. Defne Hanım’ın 2015 yılında yazdığı bir yazıya hitaben “İlişkilerde güven sorunu mu yaşıyorsun?” sorusu soruldu.

Defne Samyeli’nin cevabı da direkt “Evet, yaşıyorum” oldu. Acaba neydi onu bu güvensizliğe iten diye sorular geldi aklımıza.

Ülkemizde roller değişti. Kadınlar erkek gibi erkekler kadın gibi davranmaya başladı.” diyerek ekleme yaptı Defne Samyeli. “Bizim ülkemizde erkeklere ait bir sendrom daha var. Sanırım yetiştirme şekliyle alakalı. Biraz kendilerini fasulye gibi nimetten kabul etme…

Bu konuda öyle dolmuş ki oyuncu konuştu da konuştu. Erkeklerin yetiştirilme tarzına, kadınlara giydirilen rollere sırasıyla değindi. Bir de kendi ailesinden örnekler de verdi.

Güzel oyuncu “Benim de bir erkek kardeşim var. Annem oğlu var diye öyle mutlu öyle mutlu ki! Oğlum da oğlum diye yere göğe sığdıramadan büyüttü!” sözlerini söylerken ailesinin izlediğini de ifade etti.

Paşa muamelesiyle büyüyor erkekler!” diyerek konuya net bir vurgu yaptı.

Dizilerle Pompalanan Bir Sistem Var!

Sohbet ilerlerken dizilerin etkisine değindi Defne Samyeli. Dizilerde filmlerde bize pompalanan bir sistem var.” sözleriyle isyanını dile getirdi.

“Sanki kadınlar hep mükemmelmiş erkekler de şuymuş gibi gösteriliyor!” cümleleriyle ekleme yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz