Masterchef’in Yüzü Gülmeyen Yarışmacısı Ebru’nun Yüzünü Somer Şef mi Güldürecek? “Sydney’de Görüşürüz!”

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

Masterchef’in Yüzü Gülmeyen Yarışmacısı Ebru’nun Yüzünü Somer Şef mi Güldürecek? “Sydney’de Görüşürüz!”

TV8’in Amiral Gemilerinden biri olan Masterchef programında bir sezonun yavaş yavaş sonuna yaklaşıyoruz! 16 kişi başladıkları bu serüven de, kimleer geldi kimleeeer geçti ve son 6’ya gelindi! Son 6’daki son kadın yarışması ise Özgül oldu! Ocak ayında final yaparak 3. sezona veda edecek olan Masterchef programında geçtiğimiz hafta elenen kişi Ebru olmuştu!

Her elenen yarışmacının arkasından Instagram’da fotoğraf paylaşan Masterchef’in jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, elenen yarışmacı Ebru Has’la da fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi! Ancak, Ebru hakkında yazdıklarıyla kafalarda soru işareti oluşturdu!

Yurtdışında Yaşamış!

Masterchef izleyicileri, Ebru’yu somurtkanlığı yüzünden çok eleştirdi! Aslında gündelik hayatında çok eğlenceli ve sosyal biri olan Ebru, pek çok kez “benim mizacım böyle” diyerek kendini savunmak durumunda kaldı!

28 yaşında olan Ebru Has, Masterchef yarışmasına Balıkesir’den katıldı! Balıkesir’de ünlü bir zincir markada Executive Chef olarak görev alıyordu. Kadir Has Üniversitesinden mezun olan Ebru, farklı şehirlerde ve işletmelerde çalışarak kendini geliştirmiş bir şef! Üniversite eğitiminden sonra, Malta’ya giderek İngilizce eğitimi ve bazı mutfak eğitimleri de almış aynı zamanda.

Aynı Zamanda Sporcu!

Ebru Has, sadece yetenekli bir şef değil aynı zamanda da sporcu! Voleybol geçmişi bulunan Ebru, uzun zaman voleybol oynamaya devam etmiş. Aynı zamanda da bir pilates eğitmenliği de yapmaya devam ediyor. Hem yetenekli bir şef hem de sporcu. Daha ne olsun!

Tuz Sorunu!

Ebru’nun Masterchef’te sık sık tuz sorunu yaşadığını izleyiciler bilir. Jüri üyelerinden çok kez “yemek güzel ama hiç tuzu yok/tuzu az” eleştirileri aldı ve bu da yarışmadaki gidişatını etkiledi. Ancak bunun altında yatan bir sebep var; geçmişte Tiroit kanseriyle mücadele eden Ebru hastalığı yenmiş ama Tiroit hastaları bilir, tuz kullanmak yasaktır. Rahatsızlığı yüzünden günlük hayatında tuz kullanmayan Ebru, yarışmada bunun ceremesini çok çekti ama yine de yarışmadan 7. olarak ayrılmayı başardı!

Somer Sivrioğlu’ndan Dikkat Çeken Paylaşım!

Ebru Has programdan ayrılırken, jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu’nun paylaşımı ise dikkat çekti! Her elenen yarışmasıyla fotoğraf paylaşan Somer Şef, Ebru’yla fotoğlarının altına İngilizce; “Sydney’de görüşürüz!” yazması takipçilerinin gözünden kaçmadı! Somer Şef’in bu hareketi akıllara “Somer Şef, Ebru’yu yanına mı alıyor?” sorusunu getirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz