Doya Doya Moda’nın Jürisi Gülşah Saraçoğlu’nun Olay Küfürleri Üzerine Acun’dan Sert Tepki!

Aleyna

Haberler

9 Aralık 2020

Doya Doya Moda’nın Jürisi Gülşah Saraçoğlu’nun Olay Küfürleri Üzerine Acun’dan Sert Tepki!

TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda programı jürilerinden biri olan Gülşah Saraçoğlu’dan şok haber! Gülşah Saraçoğlu eski sevgilisinin canlı yayınına katıldı ve olanlar oldu. Ünlü modacının canlı yayındaki tavrı Acun Medya tarafından bakın nasıl karşılandı!

Şu sıralar Doya Doya Moda yarışmasında jüri koltuğunda oturan Gülşah Saraçoğlu dün eski sevgilisi Gökhan Göz’ün canlı yayınına müdahale etti. Göz, evinde eğlenirken sosyal medya canlı yayını açtı.

Bu canlı yayını gören Saraçoğlu durmadı ve hemen yayına dahil oldu. Olay da burada koptu zaten. Eski sevgilisiyle hala bir alıp veremediği olacak ki Saraçoğlu canlı yayında küfürler yağdırmaya başladı. Ettiği küfürlerin arasında “Gökhan Göz en büyük pişmanlığımdır!” gibi ifadeler de yer alıyordu.

Gülşah Saraçoğlu’nun ağzını bozması gündeme bomba gibi düştü. Gökhan Göz de önce sessiz kalmıştı sonra sessizliğini bozdu.

Gökhan ve Gülşah ikilisi bir ayrılıp bir barışarak ilişkilerini sürdürmüştü. En sonunda da yine olaylı bir şekilde ayrılmışlardı. Sonrasında olaylar bu raddeye kadar geldi.

Gülşah Saraçoğlu’nun Açıklaması

Ünlü modacı bu olaydan sonra haberlerinin her yere yayılmasıyla bir açıklama yapmak durumunda kaldı.

Psikolojik olarak kadına şiddetin başka bir türünü yaşamış bulunmaktayım. Öfke kontrolümü sağlayamadım. Üzgünüm, pişmanım ve tüm sevenlerimden özür dilerim.” ifadelerinde bulunan Gülşah Saraçoğlu yaptığı hareketi özürle telefi ettirmeye çalıştı.

Gökhan Göz’ün Olaya Tepkisi

Gülşah Saraçoğlu küfürleri saydırırken Gökhan Göz eğlenmesine devam ediyordu. Modacının ettiği küfürleri canlı yayını kapatınca sosyal medyada gören Göz şikayetçi olmayacağını söyledi. “Bu yaptığını kendine yakıştırdıysan, bir de hastalığımda yanımda olmuşsun! Böyle mi atarak evi kırarak yazıklar olsun. Allah’tan dilerim ki önce akıl sağlığına kavuşursun. Şikayetçi olmayacağım.” sözleriyle olaylar iyice karıştı.

Hayranlar hangi tarafı haklı bulacağına karar veremedi. Sanırım haklı buldukları taraf Acun Medya oldu.

Acun Medya’dan Sert Tepki

Acun Ilıcalı geçenlerde Masterchef programında yarışmacı olan Uğur’u 7 yıl önce sosyal medyada yaptığı küfür, hakaret, nefret içerikli paylaşımlar yüzünden yarışmadan diskalifiye ettirmişti.

Bu olayın ardından Gülşah Saraçoğlu olayının olması herkesi düşündürdü. Acaba Acun Ilıcalı bunun üzerine ne yapacaktı?

Söylenen iddialara göre Acun Ilıcalı bu olayın da altında kalmadı ve Gülşah Saraçoğlu ile yollarını ayırdı.

İzleyiciden gelen tepkiler de hiç şaşırtmadı. Herkes, “Uğur elendiyse Gülşah da gitmeli” şeklinde yorumlarda bulundu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz