Asya ve Volkan Her Şeyi Geri Sarıyor: Rüya mı Yoksa Gerçek mi? Sadakatsiz 31. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Asya ve Volkan Her Şeyi Geri Sarıyor: Rüya mı Yoksa Gerçek mi? Sadakatsiz 31. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Derin ve Asya arasında kalan ve hayatı karman çorman olan Volkan’ın yeniden her şeyi yoluna koyup koyamayacağı merak konusu. Asya’nın onu affedip affetmeyeceği, Derin’den kurtulup kurtulamayacağı gibi sorular hala cevap bekliyor. Bu soruların yanına eklenen yepyeni sorular ile Sadakatsiz 31. bölüm fragmanı yayında!

Sadakatsiz 30. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Asya’nın babası ile ilişkisi Asya Hanımın (Bennu Yıldırımlar) hikayesi tamamen ortaya çıkar. Aslında babasının öncelikle onunla ilişkisi vardır. Hatta ilişkileri evlilik yolunda ilerlerken birden babası Asya’nın annesi ile onu aldatır ve evlilik hayalleri boşa çıkar. Babasının Asya’nın annesi ile çok mutsuz bir evliliği olur. Sonunda da babasını her şeyden çok kıskanan Asya’nın annesi hem kendisini hem de babasını öldürür. Derin’le olan ilişkileri ile benzerlik kuran Asya öğrendiği bu gerçeklerden çok etkilenir.

Hangi Hamilelik Derin?

blank

Derin ise bu gizemin peşine düşer ve Asya hanımın bu sırrını çözer. Ali’nin doğum gününe davetli olmadığı halde kendisi de gelir. Üstelik de sahte bir davetiye ile Asya hanımın da partiye gelmesini sağlar. Ardından Asya için çok dramatik olan bu aile sırrını herkesin içinde ifşa eder. Artık bunu son damla olarak gören Asya’nın intikamı ise çok daha büyük olur. O da herkesin içinde Derin’in aslında hamile olmadığını açıklar.

Sadakatsiz 31. Bölüm (Final) Fragmanı

Sezon finaline girmeye hazırlanan Sadakatsiz 31. bölüm fragmanında ise Asya ve Volkan’ın evliliklerinin hala bozulmadığını ve eski güzel günlerini yaşadıklarını görürüz. Hatta Derin ve Asya karşılaşmalarına rağmen birbirlerini tanımazlar. Dizinin nasıl bir noktaya ilerleyeceğini ve yaşananların gerçek mi yoksa bir rüya mı olduğunu ise yeni bölümde hep birlikte öğreneceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz