Mitra ve Vahit’ten Bomba Gibi İtiraflar Geldi! Sadi Neden Bu Kadar Mutlu? Kırmızı Oda 39. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Mitra ve Vahit’ten Bomba Gibi İtiraflar Geldi! Sadi Neden Bu Kadar Mutlu? Kırmızı Oda 39. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda’da Vahit, Mitra ve Delikanlı Sadi için düğümlerin çözülmesine çok az kaldı. Geçmişte yaşadıklarını konuşabilmek ve yaşanılanları itiraf edebilmek zor da olsa onlar için başka çare yoktur. İşte gizli kalan sırların itirafı ve Kırmızı Oda 39. bölüm fragmanı!

Kırmızı Oda 38. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Mitra kardeşinin kaza ile bir kişinin ölümüne neden olduğunu ve bu yüzden de hapse girdiğini anlatır. Bu olay için de babasının geçmişini sorumlu tutar. Bu ara da Vahit de Mitra’yı terk ederek onun güvenini zedelediği için pişmandır. Hatta bu yüzden büyük bir vicdan azabı çeker. Diğer yandan Doktor Hanım Zafer’in aşık olduğu kişinin Mitra olduğunu öğrenir. Ve ona duygularının sesine kulak vererek hislerinden emin olmasını tavsiye eder.

Kırmızı Oda 39. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda’nın 39. bölümünde; Mitra Paris günlerini hatırlamanın kendisi için neden bu kadar zor olduğunu sonunda açığa çıkaracak itiraflarda bulunmaya başlar. Geçmişte yaşadığı o anları herkesten hatta kendisinden bile saklayan Mitra nihayet bunları Doktor Hanım’la paylaşmaya karar verir. Doktor Hanım’a hayatının en önemli kilit noktasını açan tek kişi Mitra değildir ama.

blank

Vahit Bey de geçmişte bir intihar teşebbüsü yaşamıştır. O günlerin ardından çok zaman geçse de hala etkilerini taşıyan Vahit Bey o anı Doktor Doktor Hanım’a anlatır. Diğer yandan Vahit Bey’in eşi Nurcihan Hanım da Doktor Hanımla görüşmeye gelir ve eşine olan duygularını itiraf eder. Sadi ise yıllar sonra kavuştuğu eşi Azra’yı anlatır. Ve belki de hayatındaki tek ve en güzel şey olarak anlatır Azra’yı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz