Hercainin Ardından At Sırtından İnip Kendini Serin Sulara Attı! Ebru Şahin Denizlere Doyamadı

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Hercainin Ardından At Sırtından İnip Kendini Serin Sulara Attı! Ebru Şahin Denizlere Doyamadı

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin, dizi ekranlara veda eder etmez kendini önce İstanbul’a sonra da serin sulara attı. Çekimleri Mardin’in Midyat ilçesinde yapılan dizinin ardından güzel oyuncu denizlere bir türlü doyamadı. İŞte Ebru Şahin’in Mardin sonrası hayatı!

Duygusal Veda

Hercai’nin başrol oyuncusu Ebru Şahin dizinin final bölümünün olduğu günlerde sosyal medya hesabından oldukça duygusal bir paylaşım yapmıştı. Hatta yazmış olduğu uzunca veda mesajını ” Beni duyan ve anlayan herkese teşekkürler. Ovalarda at koşturan özgür kızınız” diyerek imzalamış ve gerçekten de tüm dizi severleri duygulandırmayı başarmıştı. Dizide çok kez Mardin ovalarında at sırtında gördüğümüz güzeller güzeli Ebru Şahin için artık Mardin Midyat’a veda etme vaktiydi.

Vedanın Ardından

Ardından güzel oyuncu dizi biter bitmez soluğu İstanbul’da doktorunun yanında almıştı. Setlerin ardından ilk iş olarak doktoruna giden Şahin doktoru Neslihan Dolar’la birlikte yaz öncesinden başlayan bakımına devam ederek cildi için çeşitli bakımlar yaptırdı. Ve sonra da ver elini gezmeler…

O gün Bugündür Denizlerde

İşte o gün bugündür ya kumsallarda ya da denizlerde görüyoruz güzel oyuncuyu. Mardin’in kurak ikliminden kendini denizlere atan Ebru Şahin setten çıktığından beri suya olan hasretini gidermeye çalışıyor belli ki. Set yorgunluğunu basketbolcu sevgilisi Cedi Osman’la birlikte atmaya karar veren Şahin sık sık bu anlarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde evlenme kararı aldıkları sevgilisi Cedi Osman’la birlikte Maldivler’de tatil yapan Ebru Şahin oldukça güzel ve heyecanlı bir tatil geçiriyor anlaşılan.

İşte Hayat Budur Pozu

Doğum gününü de Maldivler’de kutlayan Ebru Şahin’in evlilik tarihi için müjde de yine bu tatilden geldi. Ünlü basketbolcu Cedi Osman ve Ebru Şahin’in 25 Haziran’da Çeşme’de nişanlanmayı planladıkları konuşuluyor bugünlerde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz