Canlı Yayında Çileden Çıkarttılar! Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçınca Stüdyo Karıştı: “Allah Belasını Versin!”

Aleyna

ATV

25 Mayıs 2021

Canlı Yayında Çileden Çıkarttılar! Esra Erol’un İçine Müge Anlı Kaçınca Stüdyo Karıştı: “Allah Belasını Versin!”

Esra Erol’un programında yine birbirinden absürt konulara şahitlik etmeye devam ediyoruz. Her katılan konuk bir öncekinden daha absürt tavırlar sergileyip bizleri şaşırtmayı başarıyor. Ancak bu olay diğerlerinden oldukça farklı. Kocanın, kardeşinin eşiyle kaçtığını söyleyen Mualla Hanım herkesi şoke etti. Canlı yayına bağlanan Hüseyin’in ise rahat tavırları başta Esra Erol ve stüdyodaki seyircileri oldukça sinirlendirdi. Hüseyin’in bu tavırlarına daha fazla dayanamayan Esra Erol’un içine Müge Anlı kaçtı ve açtı ağzını yumdu gözünü!

Her Konuk Biraz Daha Abes!

Esra Erol’un ATV ekranlarında yayınlanan programı yayınlandığı günlerde reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelen programda evden kaçan genç kızlar ya da evli kadınlar bulunarak ailelerine teslim ediliyor veya aile içi sorunlar Esra Erol aracılığıyla çözülmeye çalışılıyor.

Esra Erol

Ayrıca sadece ekranda canlı yayında değil, canlı yayından sonra da Esra Erol’un ekibi arı gibi çalışmaya ve insanların sorunlarını çözmeye devam ediyor. Kendi içinde küçük bir dedektiflik ofisi gibi çalışan Esra Erol ekibi, Türkiye’nin dört bir yanına giderek insanlara dokunmaya ve yardımcı olmaya devam ediyor.

Aile Dramı!

Bugün ise oldukça ilginç bir konuya şahitlik ettik, programa katılan Muamma’nın anlattıkları herkesin ağzını açık bıraktı! Kendi eşi Hüseyin ve kardeşinin eşi Pınar birliktelik yaşıyormuş. Bazı olaylardan şüphelenen Mualla Hüseyin’i takip etmeye başlayınca birlikte oldukları ortaya çıkmış. Hatta Pınar’ın gizli bir telefonu bile varmış ve o telefonda sadece Hüseyin’in numarası “Hayatımın anlamı” olarak kayıtlıymış!

Mualla’nın bu iddialarından sonra yayına bağlanan Hüseyin, Pınar’la Mualla’dan ayrıldıktan sonra birlikte olmaya başladığını ve bunun oldukça normal bir şey olduğunu iddia edince Esra Erol’un tepesi attı; “Allah öyle sevginin belasını versin!” diyerek tepkisini göstermekten geri durmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz