Finale 10 Kala Bambaşka Bir Dizi Oldu! Aras Bulut İynemli ve Damla Sönmez’in “Çukur” Paylaşımları Şaşırttı

Aleyna

Haberler

8 Şubat 2021

Finale 10 Kala Bambaşka Bir Dizi Oldu! Aras Bulut İynemli ve Damla Sönmez’in “Çukur” Paylaşımları Şaşırttı

Fenomen dizi “Çukur” bu bölümden itibaren adeta başka bir diziye dönüşecek. Aras Bulut İynemli ve Damla Sönmez’in paylaştığı bölüm fotoğrafları da bunun kanıtı!

Çukur

Show TV’nin sevilen dizisi “Çukur”, dördüncü sezonunda da hız kesmeden devam ediyor. “Çukur”, hiç düşmeyen temposu, akıcı senaryosu ve başarılı oyunculukları sayesinde yıllardır ekranların en sevilen yapımlarından biri olmayı başardı. Bugün tam 115. bölümü yayınlanıyor! Televizyon sektörünün zor koşullarında ve uzun dizi sürelerinde bu bölüm sayısına ulaşabilmek kolay iş değil. Üstelik “Çukur”da heyecan yine dorukta!

Zaman Atlaması Olacak

“Çukur”un 115. bölümünde iki yıllık bir zaman atlaması olacak. Dolayısıyla tüm karakterler büyük bir değişim yaşayacak! Ama fragmandan anladığımız kadarıyla en vahim değişim Aras Bulut İynemli’nin oynadığı Yamaç Koçovalı’da olacak.

Yeni bölümde Kulkan Erdenet, Yamaç’ı Afganistan’a kaçırıyor ve adamlarıyla bir mağarada işkence ediyor. Yamaç kim olduğunu ve eski hayatını tamamen unutmuş gibi görünüyor. Biraz Türk işi “Game of Thrones” izleyeceğiz anlaşılan!

“Çukur” oyuncuları heyecanla yeni bölümden fotoğraflar paylaşmaya başladı. Sette çektiklerini paylaşmaya doyamayan Aras Bulut İynemli başta olmak üzere herkes yeni bölümle ilgili çok heyecanlı görünüyor!

“Artık her şey bambaşka”

Aras Bulut İynemli, oynadığı Yamaç karakterinin son halini paylaştı ve “Rüya değil gerçek… Artık her şey bambaşka” dedi. Böylece, “Bu kadar saçmalık olmaz, kesin rüya çıkar” diyenleri de yalanlamış oldu!

Aras Bulut İynemli

“Çukur”un Cumali’si Necip Memili ise “Artık her şey ve her yer renksiz” diyerek yeni bölümün fragmandan da bolca taşan kasvetli halini vurguladı.

Necip Memili

Fragmanda “Yamaç Koçovalı’yı kurtarma timi” olarak gördüğümüz Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik ise bir #tb paylaşımı yapmayı tercih etti. Aliço ve Emmi ne kadar da değişmiş!

Rıza Kocaoğlu Kadir Çermik

Ancak Yamaç Koçovalı kadar bomba bir değişim de Damla Sönmez’in canlandırdığı Efsun’da yaşanacak gibi görünüyor!

Damla Sönmez

Yamaç ve Efsun başta olmak üzere karakterlerin başına ne geldiği büyük merak konusu. Olayların bir kısmı Afganistan’da geçtiğine göre özlenen karakter Vartolu’yu da tekrar görürüz belki. Özetle, “Çukur” finale 10 bölüm kala heyecanı yine zirveye çıkardı!

Benzer Haberler

Veli 8 Şubat 2021

Film berbat, nasil boyle bir film cektiniz hala hayretler icindeyim. Filmin icine sicmissiniz. Yazik, yazik, yazik

Serhet 9 Şubat 2021

Çukur dizisi hiç bitmesin yeni dusmanlar çyksyn lutfen bir kac ýyl daha sursun çok iýi dizi eyer çukur dizisi biterse başka bir filde tekrar birlikde olsunlar butun ayle . Benem 1-2ýyl ömrum kaldy sizden son isteýim bu.

Suzan Aydın 9 Şubat 2021

Son 1 yildir izlemiyorum.Kimedi animasyon dizilerine dindu catapat gibi oynuyorlar kimik komik o silahlarla.Oyuncu kalitesi de dustu,senaryo kalitesi zaten yok.Bosu bosuna oynuyor,ne anlam ifade ediyor ne kinu.Idris ile basladiginda bir ciddiyet vardi.Facia su sn.

Yorum Yaz