Haftaya Bol Gıybetle Başlıyoruz: Cemiyet Hayatında Lezbiyen İlişki Skandalı, Müge Anlı Korumayla mı Geziyor?

Aleyna

Dedikodu Kazanı

8 Şubat 2021

Haftaya Bol Gıybetle Başlıyoruz: Cemiyet Hayatında Lezbiyen İlişki Skandalı, Müge Anlı Korumayla mı Geziyor?

Bol gıybetli bir magazin turuna hoş geldiniz! Haftanın ilk günü ortaya atılan yeni aşk iddiası magazin gündemini karıştırmaya yetti. Hazırsanız çayınızı kahvenizi alın, 8 Şubat Pazartesi günü neler olmuş hep beraber bakalım!

1. Burcu Biricik ve Uraz Kaygılaroğlu Aynı Dizide!

Burcu Biricik ve Uraz Kaygılaroğlu

Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan dizilere bir yenisi daha ekleniyor. Şu ana kadar Gülseren Budayıcıoğlu uyarlamaları Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda’nın başarısı malum. Yeni dizi Camdaki Kız’ın başrollerinde ise Burcu Biricik ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer alacağı iddia ediliyor. Detaylar için:

2. Şeyma Subaşı’nın Yaptırdığı Estetiklerin Fiyatı Belli Oldu!

Şeyma Subaşı

Son olarak yaptırdığı estetiklerle gündeme gelen Şeyma Subaşı’nın ameliyatını Kardashian’ların doktoru olarak bilinen Amerika’nın en ünlü ve en pahalı estetik doktoru Dr. Simon Ouria yapmış. Estetiklerin ücretini ise Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Al Saloussi ödemiş. Estetiklerin maliyeti tam 160 bin dolar! Detaylar için:

3. Seren Serengil, Canlı Yayında Yeni Doğum Yapan Buse Varol’a Yüklendi!

Buse Varol ve Alişan

Söylemezsem Olmaz programının hedefinde Alişan ve Buse Varol vardı. Önceki gün kızları Eliz’i kucaklarına alan çift aleyhinde bol bol gıybet yapıldı. Seren Serengil, Alişan’ı yere göğe sığdıramazken Buse Varol hakkında ağır konuştu ve iyi bir oyuncu olmadığı söyledi. Detaylar için:

4. Eda Taşpınar ve Güler Sabancı Arasında Aşk İddiası!

Eda Taşpınar ve Güler Sabancı

Ünlüler camiasında Koronavirüs’ten daha hızlı yayılan Clubhouse isimli sesli sohbet uygulaması birçok gıybete de ev sahipliği yapıyor. Erol Köse’nin Clubhouse’ta ortaya attığı son iddia ise magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. Erol Köse’nin söylediğine göre Sabancı ailesinin önemli bir ferdi olan Güler Sabancı ve Eda Taşpınar aşk yaşıyormuş!

5. Müge Anlı Hakkındaki İddialara Cevap Verdi!

Müge Anlı

“Milli Sherlock Holmes” lakabıyla nam salan Müge Anlı hakkında 7 korumayla birlikte geziyor iddiaları ortaya atıldı. Ancak Müge Anlı’dan iddialara cevap gecikmedi: “Ben koruma ile gezmem. Hiç kimse kimsenin kaderine ölüm yazamaz. Kimse kimsenin kaderinden ölümü de alamaz” açıklamasıyla iddiayı yalanladı.

6. Esra Dermancıoğlu Hastalığını Açıkladı

Esra Dermancıoğlu

Güzel oyuncu Esra Dermancıoğlu, ürtiker hastası olduğunu Instagram hesabından takipçilerine duyurdu: “Bu çok önemli bir rahatsızlık. Uzun zamandır bunu yaşamıyorum. Bugün bir atak geçirdim, böyle durumlarda lütfen doktorunuza danışın. Bu kaşıntı ile başlayan ve bedenini kanatmaya kadar giden bir şey. Tekrar hatırladım” çok geçmiş olsun!

7. Alişan ve Buse Varol’dan Aile Pozu!

Alişan’ın eşi Buse Varol geçtiğimiz günlerde kızı Eliz’i dünyaya getirdi. Büyük bir coşkuyla gelişi kutlanan Eliz’in yeni fotoğrafları paylaşılmaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz