Ayrılık Yaramadı! Büyük Aşkı Meedo’dan Ayrılıp Acun Ilıcalı’ya Sığınan Şeyma Subaşı Bakın Sinirini Instagram’dan Nasıl Çıkardı!

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2021

Ayrılık Yaramadı! Büyük Aşkı Meedo’dan Ayrılıp Acun Ilıcalı’ya Sığınan Şeyma Subaşı Bakın Sinirini Instagram’dan Nasıl Çıkardı!

Şeyma Subaşı, Türk magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden biri. Her hareketiyle bomba etkisi yaratan sosyetik güzel, şu aralar mısırlı milyarder sevgilisiyle ayrıldığı için oldukça zorlu zamanlar geçiriyor. Maddi açıdan zorluk çeken ve eski eşi Acun Ilıcalı’nın evine sığınan Şeyma Subaşı bakın Instagram’da ortalığı nasıl birbirine kattı ve yaptığı yorumlarla görenleri nasıl şoke etti.

Sular Bir Türlü Durulmuyor!

Şeyma Subaşı, iş hayatından çok özel hayatıyla gündeme gelen ve oldukça sansasyonel hareketlerde bulunan bir isim. Mısırlı milyarder sevgilisi Meedo ile olan aşkını yerlere göklere sığdıramayan güzel isim, geçtiğimiz günlerde bir ayrılık haberiyle herkesi şoke etti. Sevgilisi ile ayrılan Şeyma Subaşı, çareyi eski eşi Acun Ilıcalı’nın yanına sığınmakta buldu ve onun evine taşındı.

Bu ayrılıktan sonra ne yapacağını şaşıran ve kendisini partilere veren Şeyma Subaşı, bir yandan da sosyal medyayı daha da aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Neredeyse her yarım saatte bir paylaşım yapan sosyetik güzel, kendisine yapılan yorumların çoğuna da yanıt veriyor ve verdiği cevaplarla gören herkesi şaşırtmayı başarıyor.

Tepki Çekti!

Bu yorumunda influencerlara göndermede bulunan Şeyma Subaşı, bu işlerden soğuduğunu ve bir süredir ara verdiğini takipçilerine duyururken diğer fenomenlere de laf etmekten çekinmedi.

blank

Bir diğer yorumunda da arkadaşı Dila Tarkan’a destek veren Şeyma Subaşı, Mavi markasının reklam yüzü olarak sürekli Serenay Sarıkaya’yı kullanmasına laf etti. Gönderme yapmaktan çekinmeyen ve lafını açık açık söyleyen Şeyma Subaşı, bakalım ilerleyen zamanlarda daha ne gibi hareketler yaparak bizi şaşırtmaya devam edecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz