Demet Akalın’dan Bomba Gönderme: Serenay Sarıkaya’ya Sallayan Şeyma Subaşı’na Bakın Nasıl Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2021

Demet Akalın’dan Bomba Gönderme: Serenay Sarıkaya’ya Sallayan Şeyma Subaşı’na Bakın Nasıl Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Demet Akalın, Türk magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden biri şüphesiz. Fikirlerini ve yorumlarını kimseden korkmadan açık açık dile getiren Demet Akalın, oldukça aktif kullandığı sosyal medya hesabında da bunları paylaşmayı unutmuyor. Son günlerde ortalık Şeyma Subaşı’nın Serenay Sarıkaya’ya yapmış olduğu gönderme ile çalkalanırken konuya Demet Akalın da dahil oldu ve bakın hangi konuda kahkahalara boğuldu. İşte büyük olay yaratan o sözler!

Sosyal Medya Fenomeni Olma Yolunda İlerliyor!

Demet Akalın, epeyce uzun yıllardır ekranlarda olan bir isim. Milyonlara hitap eden ve oldukça sevilen Demet Akalın, ekranlarda yer aldığı kadar sosyal medya platformlarında da kendini gösteriyor. Instagram hesabında neredeyse 10 milyon takipçisi bulunan Demet Akalın, Twitter hesabını da oldukça aktif kullanıyor. Durum böyle olunca sosyal medyadaki hiçbir olayı kaçırmayan Demet Akalın, her zaman bir yorumcu edasıyla olayları yorumluyor ve bomba göndermelerde bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’nın Serenay Sarıkaya’yı eleştirmesi epey olay olmuştu. Şeyma Subaşı, bir giyim markasının sürekli olarak Serenay Sarıkaya ile çalışmasına tepki göstermişti. Bunun ardından Şeyma Subaşı’na olan tepkiler çığ gibi büyümüştü. Bu olayın etkileri hala sürerken ekrandaki magazin programlarında da Şeyma Subaşı konuşuluyor. Demet Akalın da bu programları izleyip yorum yapmaktan çekinmiyor.

Aşk Hayatı Olay Oldu!

blank

Geçtiğimiz saatlerde bir magazin programının Şeyma Subaşı ile ilgili yorumlarını dinleyen Demet Akalın, sosyetik güzelin evlenmeyi beklediği mısırlı sevgilisi ile ayrılmasına vurgu yaparak ”Evlilik teklifi bekliyormuş ama adam ağlaya ağlaya hahahahah kız çok komiksin sen ya!” ifadeleri ile topa tuttu. Bu yorum hakkında ilerleyen zamanlarda Şeyma Subaşı, herhangi bir cevap verecek mi, şimdiden merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz